10 aylık kocasının kadın olduğunu öğrendi!

10 aylık kocasının kadın olduğunu öğrendi!

Endonezya'da yaşayan 22 yaşındaki genç bir kadın polise giderek kocasının aslında kadın olduğunu söyledi ve şikayetçi oldu. Olayın perde art duyanları şaşkına çevirdi. İşte ülkenin günlerdir konuştuğu

Endonezya son günlerde sıradışı bir hikayeyi konuşuyor. Yerel basının isminı N.A olarak ismini sakladığı 22 yaşındaki genç kadın evlendikten 10 ay sonra hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı ve soluğu duruşmada aldı.

İNTERNETTEN TANIŞIP EVLENMEYE KARAR VERDİLER

N.A 'tantan' ismi bilgilen bir flört uygulamasından 'Ahnaf Arrafif' adlı genç bir adamla tanıştı. Adam kendisini New York'ta eğitim görmüş bir nörolog olarak tanıttı. İkili bir müddet mesajlaştıktan sonra surat surata görüşmeye karar verdiler.

2021 yılının Mayıs ayında kadının memleketine gelen güya hekim burada bir hafta kaldı ve bu müddet zarfında genç kadınla sık sık görüştüler. İnternette başlayan ilişki süratli bir biçimde ilerledi ve çift Temmuz ayında dünya evine girdi. Arrafif kızın memleketine taşındı, N.A ve annesi ile beraber yaşamaya başladı.

KUŞKULU DAVRANIŞLAR ANNENİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Rüya gibi başlayıp konutlulukla sonuçlanan ilişki ilk başlarda gayet iyi görünüyordu. Ancak kendini nitelikli bir hekim olarak tanıtan genç adam çok rahat bir programı varmış gibi devamlı konuttaydı. Üstelik karısından sık sık para istemeye başlamıştı.

Genç adamla alakalı enteresanlıklar yalnızca işi ile ilgili değildi. Hayatı ile alakalı bilgileri gizem gibi saklayan ve karısını ile ailesi ile asla tanıştırmayan Arrafif elbiselerini asla çıkarmıyordu. N.A'nın annesi damadının elbiseleri ile banyo olduğunu görünce onun bir sahtekar olduğunu anladı.

10 aylık kocasının kadın olduğunu öğrendi
DAMADINDAN SOYUNMASINI İSTEDİ HAKİKAT ORTAYA ÇIKTI

Kuşkuları gün geçtikçe daha da artan anne bir gün konutta çıkan büyük bir kavganın ardından damadından soyunmasını istedi. Bu noktada daha fazla direnemeyen adam aslında bir kadın olduğunu ve isminin 'Ereyani' olduğunu itiraf etti.

"KOCAMIN KADIN OLDUĞUNDAN ASLA ŞÜPHELENMEDİM"

Yerel yayın organı Tribun News'e konuşan genç kadın yaşadıklarının şokunu hala atlatamadığını ve dışarı çıktığında dahi fobiden titrediğini söyledi.

Öğrendiği hakikat karşısında hayatının şokunu yaşayan N.A polise giderek şikayetçi oldu. Genç kadın ifadesinde 10 aydır kocası ile gayet dürüst olduğunu ve onun erkek olduğundan asla şüphelenmediğini söyledi.

Kocasının göğsündeki yumruyu konutluluğun başlarında fark ettiğini söyleyen N.A kocasının kendisine 'hormonal sorunları' olduğunu söylediğini belirtti.

Konutluluğu süresince eşiyle birden fazla defa beraber olduğunu  belirten kadın kocasının devamlı ışıkları kapattığını ve gözlerini bağladığını söyledi.

Cambi Bölge Mahkemesi'nde görülecek davanın tarihi henüz açıklanmadı. Dolandırıcı kadının eylemleri sonucu bir ceza alıp almayacağı merak konusu oldu.