10 TL'lik para üstüyle aldığı kazı kazandan 500 bin TL'lik büyük ikramiye çıktı

10 TL'lik para üstüyle aldığı kazı kazandan 500 bin TL'lik büyük ikramiye çıktı

Antalya’nın Demre ilçesinde bir talih bayiinden 10 TL vererek ’Altın Yumurta’ isimli kazı kazan alan uğurlu, 500 bin TL’lik büyük ikramiyenin sahibi oldu. Bayide çalışan Hamdi Şahin, "Yanında…

Demre’de Noel Baba Sokağı’ndeki bir talih bayiine 8 Temmuz Perşembe günü yanında çocuğu ile giren bir birey besin, meşrubat aldı. Kimliği meçhul bu birey kapıdan çıkarken 10 lira vererek ’Altın Yumurta’ olarak öğrenilen kazı kazan oyunundan aldı. Kartı kazıyan uğurlu, büyük ikramiye olan 500 bin TL’nin sahibi oldu. Talihli birey firmada çalışan Hamdi Şahin’e kazı kazan kartını verdi. Şahin de büyük ikramiyenin İstanbul’dan alınabileceğini belirterek, kuponun çıktısını alıp, zımbalayarak kendisine teslim etti.

TAVUK ALTINDA OLAN ÖLÇÜ KAZANILIYOR

Altın Yumurta olarak öğrenilen kazı kazan oynayan bireylerin 10 bahtı bulunuyor. Yumurta simgelerinin olduğu ve kuponun sağında yer alan bonus yıldızlarının alanları kazınıyor. Yumurtaların olduğu alanda tavuk simgesini bulan talihli şahıslar, simgenin altındaki ikramiye meblağını kazanıyor. Bonus alanında yer alan yıldızların olduğu alanda ise para simgesini bulan şahıslar altındaki ölçüyü kazanıyor.

’SAKİN BİÇİMDE 500 BİN LİRA ÇIKTIĞINI BELİRTEREK, KARTI UZATTI’

Hamdi Şahin, "Talihli birey, Bursa plakalı lüks cipini park ederek besin, meşrubat almak için yanında çocuğuyla içeri girdi. Bir şeyler aldı. Bütün çıkarken üst olarak aldığı paralardan 10 lira uzatarak bir kazı kazan kartı aldı. Kartı kazıdı, birden sakin biçimde 500 bin lira çıktığını belirterek, kartı uzattı. Çok sakindi. ’Bu çocuğun bahtı’ dedi. Ekonomik gidişatı emin iyi bir insandı. Lüks bir ciple geldi. Kuponun çıktısını alıp, kendisine verdim. İsmini sordum, ’kimsiniz’ dedim. ’Boş ver’ diyerek, hiçbir söylemeden sürükleyip gitti." dedi.