100 bin dolara satın aldığı binanın çatı katında servet buldu

100 bin dolara satın aldığı binanın çatı katında servet buldu

David Whitcomb adlı genç adam New York'da Hukuk şirketi için satın aldığı binanın çatı katında suratbinlerce dolar bedelinde antika koleksiyon buldu. Koleksiyonun bedelinin 150.000 ila 200.000 dolar

Business Insider'da yer alan habere göre, David Whitcomb 2020'inin sonlarında hukuk şirketi için 100 bin dolara bir bina satın aldı. Aldığı bina içinde keşif turu yapan Whitcomb, binanın 3. katında daha önceki bir asma tavan fark etti. Genç adam bulduğu asma katta binden fazla antika yapıtın yer aldığı saklı bir stüdyo ile karşılaştı.

ÜNLÜ FOTOĞRAFÇIYA AİT PORTRELER BULUNDU

Resimci James Ellery Hale'e ait olduğu belirlenen saklı stüdyoda mobilyalar, kameralar, dekorlar ve Susan B. Anthony'nin ender bulunan bir portresi de dahil olmak üzere 20. asır suratlarının portreleri yer alıyor.

100 bin dolara satın aldığı binanın çatı katında servet buldu

100 SENEDEN FAZLA VAKİTTİR TAVAN ARASINDA BİLAVE ETMİŞLER

Resimci James Ellery Hale ilk kadın hakları kontratının yapıldığı yıl New York'a taşındı. Tanınmış portre resimcisi, bölgede kadınların rey hakkını korunanların resimlerini çekti. Hale'nin resimlerinin 100 seneden fazla vakittir bu tavan arasında kapalı olduğu belirtildi.

: Alakanızı Çekebilir 20 bin hoca atandı... Erdoğan'dan surat surata eğitimle alakalı net ileti!4 Eylül'de başlayacak... Genelge yayımlandı: Yurt dışından gelişlerde yeni kurallarEzber bozan netice: 2 kat daha fazla!

KIYMETİNİ İKİYE KATILADI

Sürpriz bulgunun ardından belirlenmesi ve arınılması aylar süren koleksiyonun 18 Eylül'de sarih artırmaya çıkarılacağı duyurulurken, antikaların bedelinin 150.000 ila 200.000 dolar arasında değişebileceğini hipotez ediliyor.