2 yıldır haber alınamayan eski turizmci Hüseyin Öztürk böyle bulundu! Hastanede ortaya çıktı

2 yıldır haber alınamayan eski turizmci Hüseyin Öztürk böyle bulundu! Hastanede ortaya çıktı

2019 senesinden bu yana kendisinden haber alınamayan daha önceki turizmci Hüseyin Öztürk 52, Antalya'nın Kemer ilçesinde yorgun hale sağlık kurumuna getirilince bulundu. Sağlık Kurumuna gelen…

İstanbul Beşiktaş Etiler Polis Merkezi'ne 21 Mayıs'ta giden genç kız, babası Hüseyin Öztürk'ü 2019 seneyi temmuz ayından sonra görmediğini beyan etti. Bunun üzerine Hüseyin Öztürk hakkında arama kararı verildi. Dün akşam saatlerinden Antalya'nın Kemer ilçe devlet sağlık kurumu acil servisine, açlık ve halsizlik şikayetiyle şuuru kapalı halde ambulansla bir birey getirildi.

MANAVGAT'TA YAŞAYAN ABİYİ ÇAĞRILDI

Sağlık Kurumunda misyonlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis memuru tarafından yapılan araştırmada bu bireyin Hüseyin Öztürk olduğu tanımlandı. Sağlık Kurumundaki harekâtların ardından polis, Hüseyin Öztürk'ün Manavgat'ta yaşayan abisini ilçeye çağırdı.

İŞ YERİ BATTIKTAN SONRA KAYBOLMUŞ

Kemer'e gelen abiyi, Hüseyin Öztürk'ün daha evvel otellerde müdürlük yaptığını, 2018 senesinde ise iş yeri açtığını, battıktan sonra da kaybolduğunu belirtti. Hüseyin Öztürk daha sonra abisiyle Manavgat'a sevk edildi.

2 yıldır haber alınamayan eski turizmci Hüseyin Öztürk böyle bulundu Hastanede ortaya çıktı