3 saat arayla koronavirüs nedeniyle baba ve kızı hayatını kaybetti

3 saat arayla koronavirüs nedeniyle baba ve kızı hayatını kaybetti

Trabzon'da emekli hoca Alay Çamur 88 ve kızı Sabahat Çamur 60, koronavirüs sebebiyle 3 saat arayla yaşamını kaybetti. Baba ve kızının cenazeleri, koronavirüs salgın temkinleri kapsamında aile…

Maraşlı Mahallesi'nde oturan emekli hoca Alay Çamur ve kızı Sabahat Çamur, bir vakit evvel koronavirüs bulguları gösterince Çaykara Devlet Sağlık Kurumu’ne müracaat etti. İlçeden sevk edildikleri Kanuni Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumu'nde baba ve kızına yapılan testlerin neticeyi pozitif çıktı.

Hastanede rehabilitasyona alınan baba ve kızı, sıhhat vaziyetlerinin ağırlaşması üzerine yoğun bakımda entübe edildi. Sabahat Çamur, evvelki gün saat 10.00 sıralarında, şuuru kapalı olan Alay Çamur ise saat 13.00 sıralarında hekimlerin tüm gayretine karşın hayatını yitirdi. Baba ve kızının cenazeleri, salgın temkinleri kapsamında aile kabirliğinde toprağa verildi.3 saat arayla koronavirüs nedeniyle baba ve kızı hayatını kaybettiTOKAT'TA KOVİD-19'A TUTULAN ÇİFT BİRER HAFTA ARAYLA ÖLÜM ETTİ

Tokat'ta yaşayan Hamdi 68 ve Hamide Hasgül 64 çifti iki hafta evvel, Kovid-19'a tutuldukları için Tokat Devlet Sağlık Kurumunda rehabilitasyon altına alındı.

Hamdi Hasgül geçen hafta yaşamını kaybetti. Hasgül'şöhret cenazesi Sulusaray ilçesinde toprağa verildi.

Tokat Devlet Sağlık Kurumunda rehabilitasyonu süren Hamide Hasgül ise bugün hayatını yitirdi.

Hamide Hasgül'şöhret cenazesi Sulusaray ilçesinde toprağa verilecek.

347 BİREY YAŞAMINI KAYBETTİ

Sıhhat Bakanlığı, 25 Nisan koronavirüs tablosunu paylaştı. Açıklanan tabloya göre, 260 bin 280 Kovid-19 testi yapıldı, 38 bin 553 şahsın testi pozitif çıktı, 347 birey yaşamını kaybetti. Ağır hasta 3 bin 590 oldu, 51 bin 236 şahsın Kovid-19 rehabilitasyonunun/karantinasının sona ermesiyle iyileşen rakamı 4 milyon 73 bin 644'e yükseldi.

Kabine toplantısı bugün Kritik kararlar bekleniyor... Üç haftalık tam kapanma gelecek mi..Kabine buluşması bugün! Kritik kararlar bekleniyor... Üç haftalık bütün kapanma gelecek mi?..