31 bin sanatçıya ‘Müzik Susmasın’ desteği

31 bin sanatçıya ‘Müzik Susmasın’ desteği

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yasaklar sebebiyle sahnelerden uzak kalan müzisyenlerin sesini dinlediklerini söyledi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MKYK devam ederken yaptığı basın açıklamasında özetle şunları söyledi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MKYK devam ederken yaptığı basın açıklamasında özetle şunları söyledi: 

250 MİLYON LİRA

“Pandemi çerçevesinde muhtelif temkinler alınıyor. Müzisyen dostlarımızın seslerini dinlediğimizi öğrenmenizi isterim. Müzik Susmasın projesi çevresinde 250 milyon liraya erişen destek verilmiş olacak. Tiyatrolara da 25 milyon meblağında bir turne takviyeyi olacak.

Marmara Denizi’ndeki müsilaj, partice en yakın takip ettiğimiz sorunlardan biridir. Etraf ve Şehircilik Bakanlığımız çalıştay tertip edecek. Kapsamlı bir hazırlık yapıyorlar.Erken tercih mevzubahisi değil. Her girdiği tercihi kaybetmiş bir genel başkandan rey oranı yüzde 1’lerde dolaşanlara değin herkes erken tercih diye yakalatmış. 

Yeni tüzük çalışmaları bitmek üzere dolayısıyla ittifak içerisinde paylaşımın yapılması ve ortak bir metin için çalışmaların başlamasına yaklaştık. Yeni yarıyılı Amerika Birleşik Devletleri ile pozitif casusta esasında değerlendirmek istiyoruz. Böylece olumsuz unsurları çözmek daha kolay olur.”