50 bin TL'ye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda!

50 bin TL'ye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda!

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından fısıltı haberler...

50 BİN LİRAYA KİRALADILAR

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in geçtiğimiz gün boşanan Mihre-İbrahim Çelikkol çiftinin Riva Konakları’ndaki evini aylık 50 bin liraya kiraladığı ortaya çıkmıştı.

Hadise, konutu baştan alt yenileme kararı aldı. Bir iç mimarla 250 bin liralık uyuşma yapan ünlü popçu, farklılıklara süratlice başlanması direktifini verdi. Dinlediğime göre Hadise’nin bir de özel isteği oldu; konuttaki iki oda birleştirilerek şarkıcı için giyinme odası haline getirilecek.

50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda

KONSER BAŞINA 250 BİN TL

Geçen sene Harbiye Açıkhava’da 16 konser veren Tan Taşçı, bu sene sahne fiyatına zam yaptı. Konserleri büyük alaka gören ünlü şarkıcı, fiyatını 250 bin liraya çıkardı. Taşçı bu yaz Harbiye konserlerinin ardından Türkiye turnesine çıkacak, değişik şehirlerde dinleyicileriyle buluşacak.

50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda

Üretimciden 80 bin euro’luk konut

Almanya’da yaşayan Meryem Uzerli, DisneyPlus ile dizi uyuşması yaptı. Dizinin üretimcisi, Çeşme’de asıllaştırılacak çekimler sırasında iki çocuğuyla rahat etsin diye ünlü oyuncuiçin konut kiraladı.

Üretimci, sezonluk kiraladığı konut için 80 bin Euro takribî 1 milyon 280 bin TL ödedi. Dizinin ayrıntıları henüz açıklanmadı, ancak başrol oyuncusunun kalacağı konut için yapılan tüketmeye bakılırsa yüksek bütçeli bir imal olacağı kesin.

50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda

Fransa’dan ödül

“Bulutlardan Alt” filmindeki ‘baba’ rolü Cansel Elçin’e ödül getirdi. Elçin, Fransa’da tertip edilen French Riviera Film Şenliği’nde ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülşana layık görüldü. 21-22 Mayıs günlerinde Cannes’da reelleşecek aktifliğe katılıp ödülnamı alacak olan Cansel Elçin şimdiden çok coşkulu.

50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda

Modacılar peşinde

Sahne kostümleriyle gündemden düşmeyen Gülşen modacıları peşine taktı! Dinlediğime göre başta genç tasarımcılar olmak üzere çok rakamda modacı, Gülşen’e kendi tasarımlarını giydirebilmek için birbiriyle yarışıyormuş. Tabir yerindeyse kapısında kuyruk oluşan ünlü popçu, gelen önerileri değerlendirmeye başlamış...

50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda