6 gün parti yaptı, 20 aylık bebeği açlıktan öldü

6 gün parti yaptı, 20 aylık bebeği açlıktan öldü

İngiltere'de altı gün boyunca parti verip bebeğini açlıktan vefata terk eden anneye 9 sene mapus cezası verildi.

İngiltere'de yaşayan Verphy Kudi, takribî bir sene evvel Brighton'daki evinden 18. yaş gününü kutlamak için Londra'ya 6 günlük bir geziye çıktı. Genç kadın Londra'ya erkek dostunun yanına giderken 20 aylık bebeğini konutta tek başına bıraktı.
6 gün parti yaptı, 20 aylık bebeği açlıktan öldü

Eve döndüğünde kızını kaskatı bir biçimde ölü bulan kadın kabahatini örtbas etmeye çalıştı. Acil servisi aramadan evvel ölü bebeği ile konutta takribî 3 saat geçirdi. Ve gelen görevlilere bebeğinin uyanmadığını söyledi.

GÜNLERCE ACI ÇEKTİ VE AÇLIKTAN CAN VERDİ

Minik bebek, Brighton'daki Royal Alexandra Çocuk Sağlık Kurumuna götürüldü ve annesi tarafından takribî altı gün yalnız bırakıldıktan sonra 11 Aralık 2019'da açlıktan can verdiği ortaya çıktı. Savcılıktan yapılan açıklamada, minik bebeğin dairede yalnız olduğu günler ve geceler boyunca çok acı sürüklemiş olduğu ve buna bağlı olarak da açlık ve susuzluktan can verdiği belirtildi.6 gün parti yaptı, 20 aylık bebeği açlıktan öldü
6 GÜN BOYUNCA KONUTTA YALNIZ KALMIŞ

Kudi, polis tarafından ilk defa denetlendiğinde, Londra'ya yaptığı bir ziyaret dışında, devamlı çocuğuyla birlikte olduğunu iddia etti ancak memurlar güvenlik kamerası görüntülerini bulunca kabahatini itiraf etmek zorunda kaldı. Kudi'nin evini görüntüleyen güvenlik kamerası 20 aylık bebeğin beş gün 21 saat 58 dakika boyunca dairede yalnız bırakıldığını belirledi.

: Alakanızı Çekebilir Galatasaray Daha Önceki Başkanı Duygun Yarsuvat yaşamını kaybetti3-A'daki Ahmet... 4-B'deki Arda... 'Anne grupları'nda aşı münazarası!Balıkesir'de skandal görüntüler! Harekete geçildi

9 SENE MAPUS CEZASI VERİLDİ

BBC'de yer alan habere göre, genç kadının bebeğini daha evvel de yalnız bırakıp gittiği ortaya çıkarken duruşma şuan 19 yaşında olan Kudi'yi dokuz sene mapus cezasına çarptı.