6. kattan düşen 2 yaşındaki Selim'in mucize kurtuluşu! Otomobilin ön camından koltuğun üzerine düştü

6. kattan düşen 2 yaşındaki Selim'in mucize kurtuluşu! Otomobilin ön camından koltuğun üzerine düştü

İstanbul Sultangazi'den mucize gibi kurtuluş haberi geldi. 6. kattan düşen 2 yaşındaki Selim Karagöz, park halindeki arabanın ön sırçasından koltuğunun üzerine düştü. Sağlık Kurumuna kaldırılan…

Hadise, Esentepe Mahallesi'nde geçtiğimiz Cuma günü 13.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre 2 yaşındaki Selim Karagöz, çıktığı sehpanın üzerinden balansını kaybederek park halindeki arabanın ön sırçasına çarpıp sırçayı kırarak, arabanın ön yan koltuğunun üzerine düştü. Etraftaki yurttaşlar tarafından apar topar sağlık kurumuna kaldırılan çocuk rehabilitasyon altına alındı. Sağlık Kurumunda yoğun bakım biriminde rehabilitasyon edilen Selim Karagöz rehabilitasyonunun ardından basmakalıp servise alındı. Mucizevi bir biçimde kurtulan çocuğun sıhhat gidişatının iyi olduğu bilindi.

'6. KATTAN DÜŞÜYOR, BURNU KANAMADAN KURTULUYOR'

Çocuğun dedesi Faik Karagöz yaşananları Demirören Haber Ajansı'na DHA anlatarak, "Bebeğimiz 2 yaşında. Dubleks katta annesinin yanında oyuncaklar ile oynarken kapı zili çalıyor. Gelinim kapıyı açmaya gittiği sırada bu da sehpanın üzerine çıkıyor. 6. kattan otomobilin içine düşüyor. Otomobilin sırçasına çarpıyor. Bu Allah'ın büyük bir hikmeti. Komşular görüyor, otomobilden çıkartıp kucağına alıyor. Yan binada inşaat çalışması var oradaki emekçiler dayanağına koşup sağlık kurumuna getiriyor. Ben camide Cuma Namazı kılacaktım. Gelinim telefon açtı ben de geldim. Şu anda vaziyeti çok iyi. Yoğun bakıma alınmıştı 24 saat sonra çıktı. Şu anda serviste, çok iyi maşallah. Cuma günü saygısına, Ramazan ayı saygısına Allah bize affetti. 6 kattan alt düşüyor burnu dahi kanamadan kurtuluyor. Allah'u teâlâ sanki onu meleklerle onu oraya vazgeçiyor" dedi.

6. kattan düşen 2 yaşındaki Selimin mucize kurtuluşu Otomobilin ön camından koltuğun üzerine düştü

"MASANIN ÜZERİNE TIRMANIP KENDİNİ ALTTA BULUYOR"

Bebeğin düştüğü binanın durgunlarından Ali Efe Baytemur ise, "Balkonun hemen önüne masa koymuşlar. Minik çocuk nereden öğrensin, masanın üzerine tırmanıp kendini altta bulmuş. Otomobilin üzerine düşüyor. Kimi kabloya takılıp düştü diyor, kimi dolaysız alta düştü diyor. Sonrasında inşaatta çalışan dostlar vardı, otomobile alıp götürdü. Rehabilitasyon süreci başladı" ifadesini kullandı.

6. kattan düşen 2 yaşındaki Selimin mucize kurtuluşu Otomobilin ön camından koltuğun üzerine düştüCaddede esnaf olan Halil Biltek de, "Çocuk şoktaydı... Kafasında birkaç çizik vardı, sırçalardan dolayı başka da bir şeyi yoktu. Otomobilin sırçasına çarpıp otomobilin içine koltuğa düşmüş. Aldığım habere göre vaziyeti iyi" dedi.

6. kattan düşen 2 yaşındaki Selimin mucize kurtuluşu Otomobilin ön camından koltuğun üzerine düştü