ABD'de akılalmaz olay... Dev timsahın midesinden çıkan şey herkesi şoke etti!

ABD'de akılalmaz olay... Dev timsahın midesinden çıkan şey herkesi şoke etti!

ABD'nin Florida eyaletinde şaşkınlık yaratan bir olay yaşandı. Acil olarak ameliyata alınan timsahın midesinden çıkan şey herkesi şoke etti.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nin Florida eyaletindeki St. Augustine Timsah Çiftliği Zooloji Parkı’ndaki bir 158 kilo ağırlığındaki timsahın midesinden ayakkabı çıktı.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nin Florida eyaletindeki St. Augustine Timsah Çiftliği Zooloji Parkı’ndaki bir 158 kilo ağırlığındaki timsahın geçtiğimiz Aralık ayında hayvanat bahçesine gelen bir turistin ayakkabısını yuttu.

İki ayın hemen peşinden ‘Anuket’ isimli timsah operasyona alındı. Zooloji parkı sosyal medyada yaptığı izahta, “Ekip azalarımız Anuket'in ayakkabıyı yuttuğunu, tekrar çıkardığını ve biz onu geri alamadan tekrar yuttuğunu gözlemledik” diye konuştu.

ANSIZIN FAZLA YOL TECRÜBE ETTİ

Yetkililer, takriben 158 kilo ağırlığındaki ve 3.2 metre uzunluğundaki Anuket isimli timsahın midesindeki ayakkabıyı ansızın fazla yolun ardından başarıyla çıkarabildiği dile getirildi.figure class="rhd-article-news-img-wrapper">ABDde akılalmaz olay... Dev timsahın midesinden çıkan şey herkesi şoke etti"Timsahlar, yiyecek olup olmadığını görmek için bir öğeyi ısırıp test2 ederek çsafhalarını keşfederler ve yiyeceklerini bütün olarak yutar" diyen yetkililer, "Ayakkabıyı geri çıkaracağını umarak bekledik ve Anuket'i izledik” diye konuştu.

Anuket adlı timsahın parka geri götürüldüğü ve vaziyetinin iyi olduğu kaydedildi.