ABD'den ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin var!

ABD'den ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin var!

Amerika Birleşik Devletleri Korunma Bakanlığı Pentagon, geçtiğimiz haftalarda sızdırılan ve piramit biçiminde UFO görüntüsünün donanma personeli tarafından çekildiğini doğrulamıştı. Amerika…

UFO'lar Unidentified Flying Object - Belirlenemeyen Uçan Obje bir kere daha gündemde.

Jeremy Corbell, geçtiğimiz günlerde bir video paylaşmış görüntülerde piramit biçiminde belirlenemeyen bir obje yer almıştı.

Videonun bir donanma personeli tarafından çekildiği iddiaları gündemden düşmemişti. Pentagon bu görüntünün bir donanma personeli tarafından çekildiğini doğruladı.

Şimdi ise Amerika Birleşik Devletlerinden oldukça garip bir iddia daha geldi. Daha Önceki bir Amerika Birleşik Devletleri senatörü olan Harry Reid, görüntülerin arttaki ad olarak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i gösterdi.

'Rusya'yı Sovyet Sosyalist Cumhuriyetleri Birliği zamanında KGB'yi idareyen adam idarıyor' diyen daha önceki senatör laflarını şöyle sürdürdü; 'Rusya bu işin içinde buna kuşku yok'

ABDden ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin var

Geçtiğimiz haftalarda daha önceki Milli İstihbarat Direktörü John Ratcliffe'den UFO münakaşalarını yine tutuşturacak açıklamalar yapmıştı.

Ratcliffe, Amerika Birleşik Devletlerinin ses hızılı basitlikle geçen objelere dair elinde deliller olduğunu öne sürmüştü.

Mevzubahisi cisimlerin açıklanamaz manevralar yaptığını belirten Ratcliffe, bu görüntülerden kimilerinin yayınlandığının altını çizmişti.

PENTAGON, UFO DEPARTMANI KURMUŞTU

Pentagon, geçtiğimiz yarıyılda UFO görüntülerini inceleyecek yeni bir gözlem üniteyi kurmuştu.

Mevzu ile alakalı açıklamalarda bulunan Pentagon Lafçısı takımın fotoğrafı isminin Belirlenemeyen Hava Fenomenleri Çalışma Grubu olduğu açıklamıştı.