ABD'li bankanın fon haberi yön değiştirdi! Bitcoin fiyatları artışa geçti

ABD'li bankanın fon haberi yön değiştirdi! Bitcoin fiyatları artışa geçti

Amerika Birleşik Devletlerili banka JPMorgan Chase'in, Bitcoin fonu kuracağına dair haberlerin dağılmasıyla kripto paralar yine yükselişe geçti.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli çok milletli banka JPMorgan Chase’in muhakkak alıcılarına sunmak üzere, yaz aylarının başlarında etkin olarak idarenecek bir Bitcoin fonu kuracağına ait haberlerin de tesiriyle gelen alımlarla, Bitcoin, son 24 saatte yüzde 3.0’deri çok çoğalışla 55,000 dolarlık seviyenin üzerine döndü.

Kripto para piyasalarının azami hacimli üniteyi Bitcoin son 24 saatte yüzde 3.18 çoğalışla 55,150.50 dolara, ikinci sıradaki Ethereum da yüzde 3.58 çoğalışla 2,579.32 dolara yükseldi.

JPMorgan’ın bu adımı, Pantera Capital ve Galaxy Digital gibi kripto sanayisinde faaliyet gösteren kuruluşların uyguladıkları fiyatlandırma siyasetlerinden "bir kırılma noktası" olarak gösteriliyor. Habere göre, bankanın bu hizmeti alacak alıcılar, kendilerine hiç değmeden, Bitcoin satın almalarına ve elektronik cüzdanlarında yakalamalarının önünü kalemtıraş.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yatırım bankası Morgan Stanley de, akredite varlık yönetimi alıcılarına Bitcoin ile alakalı en az bir fona ulaşım sunmaya başlayan ilk büyük Amerika Birleşik Devletleri bankası oldu.

 

TESLA'DAN BITCOIN AÇIKLAMASI

Tesla'nın CEO'su Elon Musk, Bitcoin'in likiditesini gösterebilmek ismine Tesla'nın Bitcoin'lerinin yüzde 10'unu sattığını belirtirken, kendi kripto para yatırımlarını yakaladığını söyledi.

1 milyar dolara yakın Tesla'nın birinci çeyrek bilançosuna göre, firma Bitcoin satışlarından 101 milyon dolar kâr elde etti. Musk ise Twitter'dan yaptığı açıklamada Tesla'nın Bitcoin'in likiditesini kanıtlamaya çalıştığını söyledi.

Bir Hayli insan kripto paraları hala çok volatil ve tehlikeli bulurken, Tesla'nın CFO'su Zachary Kirkhorn çeyreklik hasılat görüşmelerinde firmanın Bitcoin'in uzun vadeli kıymetine inandığını vurguladı.

Thodex vurgununda dikkat çeken detaylar.. 9 ilde operasyon, ilk ifadeleri ortaya çıktı..Thodex vurgununda dikkat toplayan ayrıntılar.. 9 şehirde harekât, ilk ifadeleri ortaya çıktı!.. Thodexin sahibi kripto Faruk Fatih Özer koruma tutmuşThodex'in sahibi kripto Faruk Fatih Özer koruma yakalamış Thodexin sahibi Faruk Fatih Özer Interpolün listesindeki 30. Türk olduThodex'in sahibi Faruk Fatih Özer Interpol'ün listesindeki 30. Türk oldu!

 

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Kurları için Bigpara