ABD'li rapçiye kanlı infaz... Her şeyi canlı yayında izlediler!

ABD'li rapçiye kanlı infaz... Her şeyi canlı yayında izlediler!

Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles kentinde yaşanan hadise dünyayı korkuya düşürdü. Ünlü rapçi otomobilinde Instagram canlı yayını yaparken başından vuruldu. Olağanüstü görüntülerin…

Sosyal medya platformları ve bu platformlar üzerinen yapılan canlı yayınlar son senelerde giderek daha büyük bir süratle yaşamımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Bu biçimde yapılan canlı yayınlar ise zaman zaman akılalmaz hadiselere sahne oluyor.

Bunun son misallerden biri Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles kentinde yaşandı. Indian Red Boy mahlasıyla sahne alan 21 yaşındaki rapçi Zerail Dijon Rivera Instagram canlı yayını yaparken ve dostuyla sevinçli bir biçimde sohbet ederken birden bire çok rakamda silah sesi dinlendi.

21 yaşındaki rapçi, 8 Temmuz Perşembe günü vasıtasında otururken Instagram canlı yayını yaparak bir dostuyla sohbet ediyordu. Video görüntülerinde, sohbet esnasında bir anda ateş edildiği görülürken, dostunun evvel vaziyeti fark etmediği, gencin burnundan kan aktığı ve "Dayanak edin" diye haykırdığı görüldü.

ABDli rapçiye kanlı infaz... Her şeyi canlı yayında izledilerHamlede yaşamını kaybeden rapçi Indian Red Boy

Dostunun "Neredesin?" diye haykırdığı görülürken, 21 yaşındaki rapçinin "Hawthorne" cevabı verdiği dinlendi.

Hamleye uğrayan rapçi kanlar içinde otomobilinde yere yığılırken elinden cep telefonunu düşürdü ancak telefon kamera kaydı yapmaya devam ediyordu. Bu anların sonrasında kayıtta yalnızca flulaşan görüntü ve rapçinin dostunun korku içinde haykırışları vardı.

Hawthorne Polis Departmanından yapılan açıklamada hamlenin tasarılı olduğunun düşünüldüğü söylenirken Indian Red Boy'un tasarılı bir biçimde takip edildiği ve cinayetin de bir çete tarafından işlendiği olasılığı üzerinde durulduğu belirtildi.

Indian Red Boy'un vurulma anında hadise yerinde yaşamını kaybetti doğrulandı. Polis hamleyi hakikatleştiren şahıs ya da şahısları arıyor.

: İlginize Sürükleyebilir Flaş yeni aşı açıklaması! Tarih verdilerSkandal görüntü! 'Gözlerimle gördüm ve hayret ettim. İnanılır gibi değil'Kiliseye büyük hürmetsizlik! Yer: Kadıköy...

 

Bu rehber gastronomi tutkunlarına yol gösteriyor