ABD'li TV sunucusu Delta'ya yakalandı! Bu sözlerle uyardı

ABD'li TV sunucusu Delta'ya yakalandı! Bu sözlerle uyardı

Son yarıyılda en yaygın varyant olarak dikkat toplayan ve daha bulaşıcı olması ile dikkat toplayan Delta varyantına tutulan Amerika Birleşik Devletlerili TV sunucusu Catt Sadler, yaşadıklarını…

Hindistan'da çıkan ve dünyanın dört bir yanına dağılan Delta varyantı için uzmanlar peş peşe ihtarlar yapıyor.

Daha bulaşıcı olduğu ispatlanan varyant sebebiyle pek çok ülkede hadise rakamları yine çoğalış trendine geçmiş gidişatta.

Bu ülkelerden birisi de aynı zamanda pandemiden en çok etkilenen ülke konumunda olan ABD.

Amerika Birleşik Devletlerili TV sunucusu Catt Sadler, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda test neticesinin pozitif çıktığını ve kendisine Delta varyantı bulaştığını açıkladı.

46 yaşındaki kadın yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

'Covid'e tutulmuş birine bakıyordum gerçi o sırada bunun yalnızca grip olduğunu düşünüyorduk bu surattan virüsle yakın temasa geçtim. Çift aşılıyım ve bu süreçte maske taktım.'

Delta varyantının ne kadar 'acımasız ve oldukça bulaşıcı' olduğuna afalladığının altını çizen Sadler, aşı olmasına karşın 'şiddetli' semptomlar yaşadığına sözlerine ilave etti.

: İlginize Sürükleyebilir Erdoğan: Din kisvesi altında bu ulusu sömürenlere prim vermeyeceğizAltın maliyetlerinde 2 senaryo! İşte uzman yorumlarıİşte en kadersiz yaş grubu!

'İki gündür ateşim var, vark başım devamlı ağrıyor, yataktan çıkmak için dahi enerjim yok' diyen Sadler, insanların 'salgının bitmediğini kavramaları' için öyküsünü paylaştığını söyledi.

Sadler, 'Şayet aşı olmadıysanız ve maske takmıyorsanız, sizi temin ederim ki böyle sezmek istemezsiniz' lafları ile Delta'ya karşı uyardı.