Abdülkerim Bardakçı nereye gidecek? Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor... Transfer Haberleri

Abdülkerim Bardakçı nereye gidecek? Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor... Transfer Haberleri

Konyaspor'un zaferli stoperi Abdülkerim Kadehçi dört büyüklerin radarında. Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin ardından Marcao ile yol ayrımına gitmeye hazırlanan Galatasaray da oyuncunun vaziyetini yakından

Fenerbahçe , Galatasaray , Beşiktaş ve Trabzonspor'un transfer etmek istediği Abdülkerim Bardakcı'nın Konyaspor'la olan kontratı 30 Haziran 2025'te sona erecek. Deneyimli futbolcunun aktüel piyasa bedeli 5 milyon euro olarak gösteriliyor. Transfer yarıyılının başlamasıyla birlikte özellikle 4 büyüklerde yoğun bir trafik yaşanıyor. Ancak Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’da özellikle bir ad öne çıkıyor. Tüm kulüplerin ilgi duyduğu, hatta resmi teşebbüs dahi başlattığı tek ad, şu anda Abdülkerim Bardakcı oldu

FENERBAHÇE'DEN 2.5 MİLYON EURO

27 yaşındaki korunmacı için Konyaspor'a ilk resmi transfer önerisini yapan ekip Fenerbahçe oldu. Sarı-lacivertliler Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor'a 2 milyon 500 bin euroluk bir transfer önerisinde bulundu. Fenerbahçe'de Portekizli teknik direktör Jorge Jesus'un sol ayaklı olması ve gelen raporu pozitif bulması sebebiyle Abdülkerim Bardakcı'ya onay verdiği bilindi.

EN İYİ TEKLİF GALATASARAY'DAN

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in telefonla aradığı Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'e değişik ekiplerden daha iyi bir transfer öneriyi sunduğu belirtildi. Sarı-kırmızılılar, yeşil-beyazlılara 3 milyon euroluk bonservis değerinin yanı sırada değiş tokuşta Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara'yı da önerdi. Galatasaray'ın bir değişik transfer öneriyi de 2 milyon 500 bin euro ile beraber Olimpiu Morutan'ı kiralık vermek oldu.

BEŞİKTAŞ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Abdülkerim Bardakcı için Beşiktaş ve Trabzonspor'un da alakası bulunuyor. Siyah-beyazlılar, her ne kadar korunmaya Romain Saiss yardımı yapsa da tecrübeli korunmacıyı takip ediyor. Siyah-beyazlıların daha çok değiş tokuş yolu ve bir ölçü para ile Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor'a öneride bulunacağı belirtiliyor.

AVCI'NIN SEVDİĞİ AD

Süper Lig'in son şampiyonu Trabzonspor'da da Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın sevdiği ad olan Abdülkerim Bardakcı için listede yer alsa da rastgele bir resmi transfer öneriyi ya da teşebbüsün henüz olmadığı kaydolundu.

ABDÜLKERİM KADEHÇİ TRANSFERİ NE VAZİYETTE?

Muhabirimiz Ali Naci Ufak aktarıyor:

"Abdülkerim Kadehçi'yı tam büyük kulüpler istiyor. En rahat olan Konyaspor natürel ki. 5 milyon euro etrafında sayılar dönüyor, ben Galatasaray'ın buraya çıkacağını düşünmüyorum ana nabız yoklandığı doğru."