Acun Ilıcalı'nın yeni teknesi suya indi!

Acun Ilıcalı'nın yeni teknesi suya indi!

Acun Ilıcalı’nın yeni teknesi suya indi. Mengi Yay Yachts’ın 3 senede yaptığı 50 metrelik motor yat, Ilıcalı’nın kızlarının baş harfleriyle oluşturulan ‘BALMY’ ismini taşıyor.

8 Haziran’da Tuzla Tersanesi’nde suya indirilen tekne, Mengi Yay’ın ‘Virtus 47 Hull’ serisinden ve tamamen çelik ve alüminyumdan üretilmiş.

Seçkin bir tasarıma sahip olan teknenin iç dekorasyonu da aynı itinayı taşıyor.

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi

Acun Ilıcalı ve ailesinin tüm lüzumları korunarak özel olarak planlanan teknenin içinde ayak tenisi sahası ve 10 metrelik havuz da var.

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi

Kış süresince Dominik-İstanbul arası mekik dokuyan TV8’in işvereni, İngiltere’nin Hull City ekibini alarak yoğun programına bir de kulüp işverenliği ilave etmişti.
Ilıcalı, yaz süresince yeni teknesinde bol bol dinlenerek, yeni sezon için enerji depolayacak.

‘Overdose’da buluştular

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi
Ceylan Çapa - Begüm Gazioğlu Ballı - Prensibim Öztürk

Prensibim Öztürk, daha evvel yaşadığı New York’tan döner dönmez kolları sıvayıp sıhhatli ve mutlu yaşam kavrayışıyla ekim 2021’de Etiler’de Dose İstanbul Sıhhatli Yaşam Merkezi’ni ve içindeki Overdose Lokanta’ı açmıştı. İstanbul’un en çok seçim edilen mekanlarından biri olan Dose, evvelki gün “yaza merhaba” aktifliği tertip etti.

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi
Mine Kalpakçıoğlu - Başak Pelister

Prensibim Öztürk’şan konut sahipliğinde hakikatleşen bahçe partisine bir hayli ünlü ad ve özel konuklar katıldı. Davette Overdose’un şefi Bora Günebak’ın hazırladığı sıhhatli tadımlık ikramlar edilirken, konuklar DJ İlayda Aydoğar’ın müzikleri eşliğinde cümbüşlü saatler geçirdi.

Yeme içme peşinde

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi

Toplumun ünlü adı Ülkü Alikoç, yeni YouTube kanalıyla isminden laf ettiriyor. Ayşe Kucuroğlu’nun kardeşi olan Ülkü Hanım, “Yeme içme peşinde” sloganıyla kurduğu kanalında onunla aynı isteği paylaşanlara teklifler veriyor. Kendisini ‘keşfetmekten ve onları paylaşmaktan mutlu olan bir insan’ olarak tanımlayan Alikoç, “Kendimi öğrendim öğreneli dolaşırım yakın uzak bakmadan; araba, uçak, tren, gemi demeden. Her kazandığımı dolaşmaya ve yemeğe tükettim, hâlâ da öyle” diyor. Kanalına ünlü adları da davet eden Ülkü Hanım, mahalle turları yapıyor ve ülkenin saklı cennetlerini tanıtıyor.

Ruhun ve aşkın dansı

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi

Özbekistan Milli Balesi’nin sahneye koyduğu “Lazgi, Ruhun ve Aşkın Dansı”, Türkiye’de üç şov ile seyirciyle buluşacak. İlk şov 21 Haziran’da İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nin tertemiz sahnesinde reelleşecek. 28-29 Haziran tarihinde de şov Bursa’da sahnelenecek. Koreograf Raimondo Rebeck’in idarediği “Lazgi, Ruhun ve Aşkın Dansı”, UNESCO himayesindeki Alisher Navoi Devlet Akademik Bolşoy Tiyatrosu’nun bale topluluğu tarafından icra ediliyor.

Acun Ilıcalının yeni teknesi suya indi