Adana'da kumar kavgası! Kurşunlardan zıplayarak kurtulmaya çalıştı

Adana'da kumar kavgası! Kurşunlardan zıplayarak kurtulmaya çalıştı

Adana’da Fatih Y. 36 ile ağabeyi Suat Y. 44, tartışma ettikleri daha önceki çalışanı Bülent C. 46 ile 2 kardeşini tabancayla ayaklarından vurdu. Bülent C.’nin mermilerden zıplayarak kurtulmaya çalıştığı

Sarıçam ilçesi İncirlik Semti’nde Fatih Y.’nin kumarhaneye çevirdiği iş yeri, bir zaman evvel polisin operasyonuyla damgalandı. Fatih Y., yanında çalışan Bülent C.’yi işten çıkarıp, vadettiği parayı da vermedi. Bunun üzerine Fatih Y.’nin yanına giden Bülent C., parasını isteyip negatif yabide alınca münakaşa çıktı. Münakaşanın tartışmaya dönüşmesi üzerine Fatih Y., Bülent C.’yi darbetti.

Adanada kumar kavgası Kurşunlardan zıplayarak kurtulmaya çalıştı

Bülent C., kardeşleri Samet C. 32 ve Selçuk C. 37 ile 8 Mayıs günü saat 01.00 sıralarında tekerrür Fatih Y.’nin yanına gitti. Bülent C. yine parasını alamayınca taraflar arasında münakaşa çıktı. Fatih Y. ile ağabeyi Suat Y. silahlarını çekince Bülent C. ile kardeşleri kaçtı. İki kardeş, bir akaryakıt istasyonunda yakaladıkları Bülent C. ve kardeşlerine peş peşe ateş etti.

Adanada kumar kavgası Kurşunlardan zıplayarak kurtulmaya çalıştı

Bülent C.’nin mermilerden kurtulmak için zıpladığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Bülent C. ile kardeşleri Samet C. ve Selçuk C., silahlardan çıkan mermilerle ayaklarından yaralanırken, kuşkulular ise kaçtı.

6 BİREY NEZARETİNE ALINDI

Akaryakıt istasyonu çalışanlarının ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık takımı sevk edildi. Sağlık misyonlularının ilk müdahalesini yaptığı yaralı kardeşler, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Cinayet Ofis Amirliği takımları ise Fatih Y. ve ağabeyi Suat Y. ile tartışmaya karıştıkları tanımlanan 6 bireyyi nezaretine aldı. Emniyete götürülen kuşkulular, Bülent C. ile kardeşlerini kendilerine küfür ettikleri için yaraladıklarını öne sürdü.

Adanada kumar kavgası Kurşunlardan zıplayarak kurtulmaya çalıştı

Emniyetteki harekâtlarının ardından adliyeye sevk edilen kuşkululardan Fatih Y. ile Suat Y. adli hakimiyet şartıyla, öbür 6 kuşkulu ise savcılık talimatıyla özgür vazgeçildi. Yaralı 3 kardeş ise rehabilitasyonlarının ardından taburcu edildi.