Adana'da olaylı gece! Sokak ortasında kan döküldü

Adana'da olaylı gece! Sokak ortasında kan döküldü

Adana'da cadde ortasında iki grup arasında çıkan silahlı münakaşada Mehmet Ali Ö. 16 başından, Sami Yusuf Y. 15 belinden, Suriye uyruklu İymet B. ise ayağından vurularak yaralandı. Ayağından…

Olay, saat 21.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Yeşilyuva Semti 36002 Cadde’ta meydana geldi. Cadde ortasında iki grup arasında henüz bilinmeyen sebeple çıkan müzakere, kısa zamanda kavgaya dönüştü. Tarafların birbirlerine tabanca ile ateş açması neticeyi Mehmet Ali Ö. başından, Sami Yusuf Y. ise beline isabet eden mermiyle yaralandı. Bu sırada caddeden geçen Suriye uyruklu İymet B. ise kaza kurşunuyla ayağından yaralandı.

Silahlı yaralama olayını reelleştiren kimliği belirsiz kuşkulular, olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan Mehmet Ali Ö. ve Sami Yusuf Y., ihbar üzerine olay yerine sevk edilen ambulanslarla, İymet B. ise yakını tarafından hastaneye götürüldü. Seyhan Devlet Sağlık Kurumu’ne kaldırılan Mehmet Ali Ö., burada yapılan ilk müdahalenin ardından Adana Şehir Sağlık Kurumu’ne sevk edildi. Sağlık Kurumulardaki rehabilitasyonu devam eden yaralılardan Mehmet Ali Ö. ve Sami Yusuf Y.’nin hayati risklerinin sürdüğü bilindi.

Şüphelileri yakalamak için harekete geçen polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara