Adanalı ünlü kadayıfçı Olcay Tekin uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti

Adanalı ünlü kadayıfçı Olcay Tekin uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti

Adana’da dostunun tamirhanesinde otururken bir şahsın silahlı atağına uğrayan ünlü kadayıfçı Olcay Tekin, kaldırıldığı sağlık kurumunda yaşamını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, hadise merkez Seyhan ilçesine bağlı Hurmalı Mahallesi'nde alana geldi. Öğlen saatlerinde ünlü kadayıfçı Olcay Tekin, tatlı yapımevine gitti. Tekin, buradan da komşusu ve dostu olan tamircinin yanına gitti.

7 EL ATEŞ ETTİ

Sandalyeye oturup dostuyla sohbet ettiği sırada yaya olarak gelen bir şahıs silahla Tekin’e 7 el ateş etti. Daha sonra zanlı yaya olarak kaçıp bir müddet sonra motosiklete binerek hadise yerinden uzaklaştı. Tekin ise tamircinin çağırdığı ambulans ile Seyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tekin yapılan müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını kaybetti. Tekin’in cenazesi otopsi için adli tıp müesseseyi morguna kaldırıldı.

3 SENE EVVEL DE SİLAHLI HAMLEYE UĞRAMIŞ

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Ofis Amirliği takımları ise zanlının adını tanımlayıp tutmak için etraftaki ve motosikletin gidiş rotasındaki güvenlik kameralarını analiz altına aldı. Bundan 3 sene evvel de Tekin'in dükkanında silahlı hamleye uğradığı, yara almadan kurtulduğu bilindi.