Afyonkarahisar'da anneanne ve dedesinin mezarına kenevir ekti

Afyonkarahisar'da anneanne ve dedesinin mezarına kenevir ekti

Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesinde anneanne ve dedesinin kabirlerine kenevir nebatı eken Ç.G. 29 ile babası G.G. 56 gözaltına alındı. Baba ve oğlun konutlarında da uyuşturucu ele geçirildi.

Dazkırı ilçesine bağlı Yukarıyenice köyünün kabirliğinde, 12 Temmuz gnamı karı-kocaya ait iki kabrin üzerine dikili kenevir nebatını görenler, vaziyeti jandarma takımlarına bildirdi. Bölgeye gelen takımlar, 2 ayrı kabir üzerinde 26 kök kenevir olduğunu tespit etti. Takımlar kuşkuluları tutmak için çalışma başlattı.

Yapılan araştırmada Ç.G.'nin anneanne ve dedesinin kabirlerine kenevir ektiği saptandı. Ç.G.’nin Babası G.G. ile yaşadığı konuta harekât tertip eden takımlar, 587 gram metamfetamin, 54 gram esrar, 11 gram reçine esrar, 62 kök kenevir nebatı ve 1 alıngan terazi ele geçirdi.

'Uyuşturucu madde yapım ve ticareti yapmak' suçlamasıyla gözaltına alınana baba ve oğlun jandarmadaki harekâtları sürüyor.

: İlginizi Çekebilir Büyük facia: 1300 şahıs kayıp!Saadet zinciri vurgunu! İdareyiciler ortada yok... Holding binasına akın2 aşıyı karşılaştırdılar... İşte koronaya karşı en tesirli olanı