Ağrı'da baba dehşeti! Çığlıkları duyup geldiler, korkunç manzarayla karşılaştılar

Ağrı'da baba dehşeti! Çığlıkları duyup geldiler, korkunç manzarayla karşılaştılar

Ağrı'nın Tutak ilçesine bağlı Aşağı Köşk köyünde psikolojik sorunları olduğu belirtilen baba, eşi ve 3 çocuğunu bıçakladıktan sonra kendisini de yaraladı. Anne ve çocuğun çığlıklarını duyup…

Olay akşam saatlerinde Tutak kazasına bağlı aşağı Köşk köyünde oldu. Psikolojik meseleleri olduğu öne sürülen Şakir T., iddiaya göre hanede ailesiyle oturduğu sırada, eline geçirdiği bıçakla eşi Selcan ile çocukları İsa (4), Elif (6) ve Dicle T.’ye (7) saldırdı. Anne ve çocukların yardım çığlıkları üzerine köylüler yardıma koştu. Haneye giren köylüler korkunç manzara ile karşılaştı. Anne ve çocukları kanlar içerisinde bulan köylüler jandarma ve sıhhat ekiplerine haber verdi. Aldıkları bıçak darbeleriyle yaralanan anne ve 3 çocuğu sıhhat ekiplerinin yaptığı müdahalenin hemen peşinden Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Anne Selcan ile çocukların hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Diğer taraftan bıçakla kendisine de zarar veren baba Şakir T., jandarma nezaretinde götürüldüğü hastanede rehabilitasyona alındı. Köylüler Şakir T.’nin psikolojik meseleleri olduğunu iddia etti. Olayla alakalı tahkikat sürdürülüyor.