Ajda Pekkan'dan aşk itirafı: Hep yanlış adam seçiyorum!

Ajda Pekkan'dan aşk itirafı: Hep yanlış adam seçiyorum!

Ajda Pekkan, aşk yaşamında zaferli olmadığını söyledi. “Hep yanlış şahısları seçiyorum” diyen Süperstar, kedilerinin ve köpeklerinin sevgilerine daha çok güvendiğini belirtti.

Ajda Pekkan, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katıldı. Bir düğünde giydiği kürkten dolayı gündeme gelen sanatçı, kürkün reel mi, imitasyon mu olduğu suallerine cevap verdi: “Sizce ben böyle bir şey yapar mıyım? Ben asla hakikat kürk giymem. Ben hayvanları beğeniyorum. Konutum kedi yurdu gibi. Onları besliyorum, destekler ediyorum. Ben Süperstarlığımı kapıda vazgeçip konuta giriyorum. Daha evvelden o tip görgüsüzlükleri yaptım, hatamı kavradım.”

KİMSE BENİ TAŞIYAMAZ BEN YÜK MÜYÜM?

Ajda Pekkan, “Hiç kandırıldınız mı?” sualini de cevapsız vazgeçmedi: “Yaşamımda, kalbimde hiç kimse yok. O işte zaferli değilim ne yazık ki, yanlış şahısları seçiyorum. İşime o kadar zaman ayırıyorum ki yanımdakine zaman ayıramıyorum. Ajda Pekkan’ı taşımak lafı beni irdeliyor. Ben yük müyüm ki beni taşısın, her gelen kendi ağırlığı ile geliyor. Ben kedilerimin ve köpeklerimin sevgilerine daha çok güveniyorum. Onlar için canımı veririm. Ayrıca beni kandırmış olabilirler. Bazı bayanlar ‘Yok ya ben kandırılmadım, aldatılmam da’ diyor ama ben rahat rahat söylüyorum, kandırılmışımdır.”

GÜLŞEN VE HANDE’YE BAYILIYORUM

Gülşen ve Hande Yener’i çok zaferli bulduğunu da söyleyen Pekkan, İzzet Yıldızhan’ın “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” lafına yollama yaptı: “Gülşen ve Hande o kadar galibiyetliler ki. Hep beğenilerim onları, çok zaferli buluyorum. Provakasyonlar yapmamamız gerekli, şurada kaç bireyiz... Tek başımıza var olmaya çalışıyoruz. Alkışlamak gerek yalnızca.”

Ajda Pekkandan aşk itirafı: Hep yanlış adam seçiyorum

Ajda Pekkan, “Bir birlikteliğimde kazara bana ‘Nerede kaldın?’ dediği zaman biri, birlikteliklerimi sürdüremedim. Ne olursa olsun erkeğin esrarengiz kıskançlığı oluyor” diye konuştu.

HAKAN İLE ELEKTRİK OLMUŞTUR HERHALDE

Ajda Pekkan, geçtiğimiz senelerde Hakan Altun ile aralarında çıkan aşk söylentilerine cevap verdi: “Hakan Altun çok hoşlandığım biri. Sarihçe konuşayım, şarkı söyleyen birilerine her zaman hayran oluyorum. Bu hayranlık bir ressam, bir şair için de geçerli. Bir birliktelik olmuştur ama benim tarafımdan olmamıştır. Karşı taraftan olmuştur. Neticede insanlarda elektriklenme oluyor. Karşı taraf benim fanım ve hayranım. Farkındayım, çok muhteşem bir şey bu.”

Gözden KaçmasınAjda Pekkanın yeni imajı olay olduAjda Pekkan'ın yeni imajı olay oldu#AJDA PEKKAN#TARKANGeçmişte o tip görgüsüzlükleri yaptımGeçmişte o tip görgüsüzlükleri yaptım#AJDA PEKKAN#KÜRK