Akrabaları şikayetinden vazgeçirdi! Deniz Filiz'i kocası öldürdü...

Akrabaları şikayetinden vazgeçirdi! Deniz Filiz'i kocası öldürdü...

Maltepe'de 9 senelik eşi Deniz Filiz'i 42 öldüren Ümit Filiz 35 polis tarafından yakalandı. Deniz Filiz'in kendisini çekemediği için daha evvelde tartıştığı eşini bir kaç defa polise şikayet…

Maltepe, İdealtepe Mahallesi'nde dün gece saat 01.00 sıralarında alana gelen hadisede sigortacılık yaptığı bilinen Ümit Filiz, iddialara göre ayyaş bir biçimde konuta geldi. Konutta daha evvelde kıskançlık suratından tartıştığı eşi Deniz Filiz'le yeniden müzakere etmeye başladı. Müzakere sırasında mutfaktan aldığı bıçakla eşine kezlerce bıçakladığı bilinen saldırgan vaka yerinden kaçtı. Kanlar içinde yere düşen Deniz Filiz ise vaka yerinde yaşamını kaybetti.

ARABASIYLA KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI

Cinayet Ofis Amirliği tarafından hadiseyle alakalı başlatılan soruşturmada polis  güvenlik kameralarını araştırarak eşini öldüren Ümit Filiz'in kendi arabasıyla kaçtığını tespit etti. Bunun üzerine başlatılan takipte kayıp arabanın izi Kavacık'ta bulundu. Polis ekipleri kısa müddette arabayı durdurarak Ümit Filiz'i gözaltına aldı. Ümit Filiz'in hadisede kullandığı bıçağı taşıttan attığı tespit edildi. Filiz'in gösterdiği yerde yapılan aramada hadiseyle kullanılan bıçak da bulundu.

: İlginize Sürükleyebilir Tunceli'de 'Delta' şoku! Çok rakamda birey karantinada...WhatsApp'ın kararı münazara yaratmıştı! Flaş gelişmeBüyük fırsat! Yüzde 50'sini Bakanlık karşılayacak

ŞİKAYETÇİ OLUP ŞİKAYETİNİ GERİ SÜRÜKLEMİŞ

Polis soruşturması neticeyi Ümit Filiz'in eşini devamlı çekemediği ve bu sebeple aralarında kavgalar yaşandığı bilindi. Hadisede yaşamını kaybeden Deniz Filiz'in eşini bir kaç defa polise şikayet ettiği, ancak daha sonra araya giren akrabaların iknası neticeyi her seferinde şikayetini geri sürüklediği tanımlandı. Çiftin bir çocuğunun olduğu bilindi. Poliste harekâtları bitirilen Ümit Filiz adliyeye sevk edildi.

Akrabaları şikayetinden vazgeçirdi Deniz Filizi kocası öldürdü...