Alec Baldwin davasında yeni gelişme! Gözler yeniden ünlü oyuncunun üzerinde...

Alec Baldwin davasında yeni gelişme! Gözler yeniden ünlü oyuncunun üzerinde...

Ünlü oyuncu Alec Baldwin, görüntü rejisörü Halyna Hutchins'in vefatına neden olduğu kaza sonrası açılan soruşturma kapsamında arama emri çıkarılan telefonunu hala polislere teslim etmedi. Öte yandan

Ünlü oyuncu Alec Baldwin Rust filminin çekimleri sırasında yanlışlıkla görüntü rejisörü Halyna Hutchins'in vefatına neden olmuştu. Drama hadise sonrası başlarılan soruşturmada yetkililer oyuncunun cep telefonuna el konulması için 16 Aralık'ta arama emri çıkardı.

Gözden KaçmasınFilm setindeki ölümlü kazada flaş gelişme: Ünlü aktör Alec Baldwinin telefonu için arama emri çıkarıldıFilm setindeki ölümlü kazada flaş büyüme: Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in telefonu için arama emri çıkarıldı!Haberi görüntüle

TELEFONUNU ISRARLA VERMİYOR

Alec Baldwin'in kendine iletilen resmi arza karşın hala telefonunu yetkililwere vermediği bildirildi. Santa Fe County Şerif bürosundan yapılan açıklamada, "Bugüne kadar cep telefonu yetkililere teslim edilmedi" dedi. Oyuncunun telefonu vermek istememesi şimdiklerin üzerine çekilmesine neden oldu.

Alec Baldwin davasında yeni gelişme Gözler yeniden ünlü oyuncunun üzerinde...
YETKİLİLER DELİL OLABİLECEĞİNE İNANIYOR

Yetkililer ünlü oyuncunun telefonunda, New Mexico'daki film setinde 42 yaşındaki görüntü rejisörünü ölümcül biçimde yaralayan bir prop silahının patladığı vakayla alakalı delil olabileceğine inanıyor.

Gözden KaçmasınAlec Baldwin katil olmuştu... Acılı baba sessizliğini bozduAlec Baldwin katil olmuştu... Acılı baba suskunluğunu bozduHaberi görüntüle

'KAMERA AÇILARINI ÇALIŞIYORDUK' DEMİŞTİ

Baldwin hadise sonrası ABC News'e verdiği ilk mülakatta tetiği sürüklemediğini söyledi ve silahın ve Hutchins ile kamera açılarını prova ederken patladığını söyledi. Müfettişler Baldwin'in telefonda işte bu çekilen görüntüler, fotoğraflar veya filmle alakalı öbür bilgileri aradıklarını söylediler.

SOSYAL MEDYADAN YALANLAMIŞTI

Üç defa Altın Küre kazanan ünlü oyunca daha bir kaç gün evvel Instagram hesabından açıklama yapmış ve "Telefonumla alakalı emirlere veya arzlar uymadığıma dair rastgele haberler palavradır" demişti.

Alec Baldwin davasında yeni gelişme Gözler yeniden ünlü oyuncunun üzerinde...
TENKİTLERİN ODAĞINDAKİ BİR ÖBÜR AD DE DAVA AÇIYOR

Öte yandan "Rust" zırhcısı Hannah Gutierrez Reed, Halyna Hutchins'in vefatına neden olan çekimin ardından filmin silah ve cephane tedarikçisini dava edeceğini açıkladı.

24 yaşındaki Hannah Gutierrez Reed, New Mexico eyalet duruşmasında açılan davaya göre, aksesuar tedarikçisi Seth Kenney ve işletmeyi PDQ Arm and Prop LLC'den tazminat arz ediyor.

Gözden KaçmasınAlec Baldwin soruşturmasındaki kilit isimden akılalmaz açıklamalarAlec Baldwin soruşturmasındaki kilit addan akılalmaz açıklamalarHaberi görüntüle

Reed ayrıca kurucusu Seth Kenney'nin kendisine canlı kurşunlarla karıştırılmış bir sahte cephane önbelleği sattığını iddia ediyor.

Açılan davada Baldwin, sahne dekor ustası Sarah Zachry ve rejisör destekçisi Dave Halls da dahil olmak üzere bir hayli şahsın yanlış yaptığını ima eden ayrıntılar da davanın seyrini değiştirebilecek gibi görünüyor.

Gözden Kaçmasınİngilterede skandal büyüyor Kraliçe yastayken iki parti düzenlendiİngiltere'de skandal gelişiyor! Kraliçe yastayken iki parti düzenlendiHaberi görüntüle Gözden KaçmasınKuzey Koreli bilgisayar korsanları 400 milyon dolar değerinde kripto para çaldıKuzey Koreli bilgisayar korsanları '400 milyon dolar kıymetinde kripto para çaldı'Haberi görüntüle