Aleyna Tilki: Sperm bankasından çocuk istemem

Aleyna Tilki: Sperm bankasından çocuk istemem

“Çocuk için evlenebilirim” diyen Aleyna Tilki’ye “Sperm bankasından çocuk yapmayı düşünür müsünüz?” diye soruldu. Genç şarkıcı “Yok, istemem. Netice olarak çocuğun banal gelişmesi gerekiyor. O surattan

Aleyna Tilki, evvelki gün erkek dostuyla Rumelihisarı’nda baş başa kahvaltı yaptı.

Koyu sohbet sonrası mekândan bölen genç adam muhabirleri fark edince yine içeri girdi.

Ancak görüntülenmekten kurtulamayacaklarını kavrayınca şarkıcının taşıtının direksiyonuna geçti.

Mekân çıkışı sualleri cevaplayan genç şarkıcı ise “İngiltere’den döndüm, albüm hazırlıyorum” dedi. Tilki yanındaki genç sorulunca “çocukluk dostum” açıklamasını yaptı.

Aleyna Tilki: Sperm bankasından çocuk istemem

HÜRLÜĞÜMÜ KISITLAMAYAN BİRİYLE EVLENEBİLİRİM

Geçen günlerde “Çocuk için evlenebilirim” diyen Aleyna Tilki bu lafları anımsatılınca “Başka cinsli evlenmem” diyerek açıklamasının artta durdu.

Genç şarkıcı, evleneceği erkekte aradığı kriterleri de sıraladı: “Beni hakimiyet etmeye çalışmayan, hürlüğümü kısıtlamayan ve beni çok iyi kavrayan biriyle evlenebilirim.

Tilki, “Sperm bankasından çocuk yapmayı düşünür müsünüz?” sualini ise “Yok, istemem. Netice olarak çocuğun banal gelişmesi, değişik sezmemesi gerekiyor. O surattan bir babası olsa iyi olur başka bir deyişle” diye cevapladı.

Aleyna Tilki: Sperm bankasından çocuk istemem

Aleyna Tilki’nin yanındaki gencin, Barış isimli çocukluk dostu olduğu bilindi.

AŞIK OLMAM GÜÇ

Aleyna Tilki, “Aşktan yana uğrum yok” açıklamasının yanlış anlaşıldığını söyledi: “Kumarda kaybediyorum deyince, ‘Aşkta kazanır mısın’ diye sordular. ‘Kumarda kaybetmekle ilgisi yok, onda da talihsiz olabiliyor insan’ dedim.” Tilki, “Aşkta namsız olduğunuza inanıyor musunuz” sualini “Yalnızca âşık olmam güç” diye yanıtladı.