Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında gerilim... 'Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim'

Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında gerilim... 'Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim'

Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında kılıçlar çekildi. Daha evvel 'Neymiş ehemmiyetli olan don değil şarkıymış' laflarıyla genç şarkıcıya yollama yapan Akalın bu kere Tilki'yi ti'ye aldı. Aleyna'dan

Demet Akalın'ın ‘Kulüp’ şarkısını Trabzonsporlular şampiyonluk kutlamalarında kullandı. Bunun üzerine bir tweet atan ünlü şarkıcı, "Adamlar beni dünya starı yapacak? Aleyna Tilki dinlemesin!" ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki Demet Akalın'ın kendisine yollama yapmasını pas geçmedi. Genç şarkıcı, Demet Akalın'a cevap verince ortalık karıştı.

Demet Akalın darıl olduğu Aleyna Tilki'yi hedef alarak "adamlar beni dünya starı yapacak şaka mısın? Aleyna dinlemesin hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FİFA'dayım. Neymiş ehemmiyetli olan don değil şarkıymış" dedi.

İtinayla kapak yapılırHürriyet LogoHürriyet.com.tr

"ARTIK SEVGİM YOK"

Aleyna Tilki, Akalın'ın bu laflarına Twitter sayfasından "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması varsayanlar spotify EVRENSEL’in sayfasından ilk İngilizce müzakeremi izleyebilirler. Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de hürmetim baki ama artık sevgim yok" iletisini paylaştı.

"Türkiye Elektrik Kurumu RAKİBİN MUSTAFA TOPALOĞLU"

Demet Akalın ise bu cevap sonrası Tilki'ye "Türkiye Elektrik Kurumu rakibin Mustafa Topaloğlu, uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FİFA'ya söyleriz seni de paylaşır" dedi.

Aleyna Tilki'nin 'Take It Or Leave It' şarkısını en çok Amerika dinliyorHürriyet LogoHürriyet.com.tr

"SEVİYENİN DÜŞECEĞİNİ HİPOTEZ ETMELİYDİM"

Aleyna Tilki bu cevabı da pas geçmedi ve Akalın'a "Şu anki hasılatımla lüks bir hayat yaşamaktansa, senelerdir yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size yanıt verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini hipotez etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim" dedi.