Aleyna Tilki'nin sevgilisi Uzi'nin konserine narkotik baskını

Aleyna Tilki'nin sevgilisi Uzi'nin konserine narkotik baskını

ŞARKICI Aleyna Tilki ile yaşadığı aşkla gündem olan rap şarkıcısı Uzi'nin Bostancı Şov Merkezi'ndeki konserini narkotik takımları bastı. Konseri dinlemeye gelen bir şahsın 'uyuşturucuya özendiriyor'

Aleyna Tilki ile yaşadığı aşkla son günlerde sık sık gündem olan Uzi olarak öğrenilen rap şarkıcısı Utku Cihan Yalçınkaya, pazar gecesi Bostancı Şov Merkezi'nde konser verdi.

Aleyna Tilkinin sevgilisi Uzinin konserine narkotik baskını
Ünlü popçu Aleyna Tilki'nin de en önden izlediği konser sırasında uyuşturucu maddeden bahsettiği iddia edilen şarkıcıyı dinlemeye gelen bir hayranı polisi arayarak, şarkıcının uyuşturucu maddeye özendirdiği güzergahında ihbarda bulundu. İhbarın ardından İstanbul Narkotik Şube ile Kadıköy İlçe Emniyet müdürlüklerine bağlı takımlar, konser alanına gitti. Konserin bitmesini bekleyen takımlar, konser sonrası kulisine giden Uzi'nin bilgisine müracaat etti. Takımların şarkıcıya rastgele bir adli operasyon yapmadığı bilindi. Şarkıcı Uzi ise sosyal medya hesabından konser anlarına ait resimleri paylaşarak 'Çıkan absürt sapan magazin haberlerine aldırış etmeyin, karalama çalışmaları' açıklamasında bulundu.

Aleyna Tilkinin sevgilisi Uzinin konserine narkotik baskını