Alişan'dan çok konuşulacak açıklamalar: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı!

Alişan'dan çok konuşulacak açıklamalar: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı!

Ünlü türkücü Alişan ve eşi Buse Varol boşanıyor mu? Son günlerde ayrılık haberleriyle gündeme gelen çiftin arasında neler yaşandı? Alişan merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Ünlü türkücü Alişan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Eşinden, özel hayatına merak edilenleri dürüst bir biçimde anlatan Alişan, 'Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı' ifadesiyle yeni bir tartışma yarattı.

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU BUSE İSTİYOR

2018 senesinde nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol, 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelmişti. Son günlerde sık sık boşanma haberleriyle gündeme gelen Alişan sessizliğini bozdu, "Mutluluk haberleri çok fazla reyting yapmaz! 'Dağılıyorlar, boşanıyorlar' haberleri yapıyorlar o surattan. İnanın dün sabah 20 tane boşanma haberi yapmışlar. Üçüncü çocuğu Buse istiyor. Çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, azıcık çocuklarımızın geliştiğini göreyim ondan sonra' ifadelerini kullandı.

KONUTLULUK KONTRATIMIZ YOK

 ‘Konutluluk kontratı yaptılar’ iddialarını da yanıtlayan ünlü türkücü, 'Bizim konutluluğumuzda hiç böyle bir şey olmadı. 'Onun parası, benim param' sözü olmadı. Konutluluk kontratımız yok. Böyle bir şey olabilir mi ya, çok absürt bir şey? Ben karımdan ya da karım da benden böyle bir temennisi varsa böyle bir konutluluğa zati girmem.' biçiminde konuştu.

Alişandan çok konuşulacak açıklamalar: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı

HERKESİN KRİTERİ VAR!

'Buse ve Alişan neden münazara eder, Birbirinize çekemer mısınız, Buse dize öpüşse ne dersin?' meseleyi de cevaplayan Alişan 'Herkesin kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı.” dedi.

KEŞKE DARIL KALMASAYDIK

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül ile seneler süren küskünlüklerinin de bittiğini belirten Alişan, 'Kardeşimin ölümünden sonra Ercan ağabey taziyeye gelmişti ondan sonra Özcan arayıp 'baş sıhhati' diledi. Aramızda bir mesele yoktu yalnızca konuşmuyorduk, görüşmüyorduk. Havalimanı dönüşü denk geldik, konuştuk. Mahsun ağabey geçen yıl araba kazası yaptıktan sonra aramıştı beni ağabeyimin taziyesine de gelmişti. İnsan başına makûs bir şey geldikten sonra kavrıyor darıllığın afaki olduğunu. 'Keşke o kadar uzun müddet darıl kalmasaydık' diyorum. Daha öncekinden de öyleydi resmiyetimiz vardı her dakika her saniyemiz birlikte değildi." ifadelerini kullandı.

Alişandan çok konuşulacak açıklamalar: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı

AYRILMAMIZI İSTİYORLAR

Buse Varol, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını cevapladı.

31 yaşındaki Varol, bir takipçisinin, "Neden devamlı hakkınızda ayrılık haberleri çıkıyor?" sualine cevap verdi. Ünlü ad, "Zira öyle olsun istiyorlar..." açıklamasını yaptı.

Alişandan çok konuşulacak açıklamalar: Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı

"PARANIN SATIN ALAMAYACAĞI İKİ EVLADIM VAR"

Daha evvel üçüncü defa anne olmak istediğini dile getiren ünlü ad, "Alişan olmasa nasıl bir hayatın olurdu hiç düşündün mü? Kocadan zengin olmak nasıl?" suallerine ise şu yanıtı verdi:

Alişan'dan evvel de, sonra da hayatımda hiçbir farklılık olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum. Şimdi de kazanıyorum. Şayet amaçladığınız zenginlik para ise... Ama Alişan ile birlikte hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginliğim bu. Bir de bu hayat insana ne öğretiyor öğreniyor musunuz? Kalbini pak meblağsan hayat sana cömert davranıyor zati. Dilerim ki; Allah kalbinize sevgi versin...

Vaka yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel'i uyardı mı?Selen Görgüzel Alkan, İrfan Kangı ve Orçun Kaptan'ın yer aldığı tiyatro oyunu “Hoşlanıyorsan Git Dağıl Bence” sahnelenmeye başladı. Büyük alaka gören oyunda Görgüzel ve Kangı'nın öpüşmesi çok konuşuldu.daha fazla video içinOlay yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel'i uyardı mı? Gözden Kaçmasın Hande Erçel annesi Aylin Erçeli andı: Çok özledim anneciğimHande Erçel annesi Aylin Erçel'i yemini: Çok özledim anneciğim!#HANDE ERÇEL#AYLİN ERÇELİrem ne dese tatlı oluyorİrem ne dese tatlı oluyor#CEM BELEVİ#İREM DERİCİ