Alişan'dan yeni açıklama: Çağla’yı değil elimi öptüm

Alişan'dan yeni açıklama: Çağla’yı değil elimi öptüm

Alişan, eşini öpüşme sahnelerinde oynamadığı için seçtiğini açıkladıktan sonra tepki sürüklemiş ve Çağla Şıkel’le sahneleri gündeme gelmişti. Alişan, “Orada kendi elimi öpüyorum” dedi.

ALİŞAN ve eşi Buse Varol evvelki akşam Kadıköy’de bir mekândan çıkarken görüntülendi. Alişan, “Buse’yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim” açıklamasının tepki sürüklemesi hakkındaki suallere “Artık bunaldım. İsteyen öpüşür isteyen sevişir” cevabını verdi.

Sanatçı ayrıca sosyal medyada, “Sen de ‘Cennet Semti’ dizisinde Çağla Şıkel ile öpüştün” yorumları hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Cennet Semti dizisinde öpüşme mi olur? O öpüşme değildi ki... Çağla’yı öpüyor gibi yapıp kendi elimi öpüyordum. Öyle bir şey olabilir mi?”

Gözden KaçmasınBuse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı'Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı!'Haberi görüntüle

AYRILMAMIZI İSTİYORLAR

Buse Varol, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını cevapladı.

31 yaşındaki Varol, bir takipçisinin, "Neden kesintisiz hakkınızda ayrılık haberleri çıkıyor?" sualine cevap verdi. Ünlü ad, "Zira öyle olsun istiyorlar..." açıklamasını yaptı.

Alişandan yeni açıklama: Çağla’yı değil elimi öptüm

"PARANIN SATIN ALAMAYACAĞI İKİ EVLADIM VAR"

Daha evvel üçüncü kere anne olmak istediğini dile getiren ünlü ad, "Alişan olmasa nasıl bir hayatın olurdu hiç düşündün mü? Kocadan zengin olmak nasıl?" suallerine ise şu yanıtı verdi:

Alişan'dan evvel de, sonra da hayatımda hiçbir farklılık olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum. Şimdi de kazanıyorum. Şayet amaçladığınız zenginlik para ise... Ama Alişan ile birlikte hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginliğim bu. Bir de bu hayat insana ne öğretiyor öğreniyor musunuz? Kalbini pak meblağsan hayat sana cömert davranıyor zati. Dilerim ki; Allah kalbinize sevgi versin...

Hadise yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel'i uyardı mı?Selen Görgüzel Alkan, İrfan Kangı ve Orçun Kaptan'ın yer aldığı tiyatro oyunu “Beğeniyorsan Git Ufala Bence” sahnelenmeye başladı. Büyük alaka gören oyunda Görgüzel ve Kangı'nın öpüşmesi çok konuşuldu.daha fazla video içinOlay yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel'i uyardı mı?