Anadolu Otoyolu'nda uzun araç kuyrukları oluştu

Anadolu Otoyolu'nda uzun araç kuyrukları oluştu

Kurban Bayramı tatili için yola çıkan sürücüler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı kesimi ile Gerede-Karadeniz İletişim Yolu'nda uzun vasıta kuyrukları oluşturdu. Bölgede zaman zaman arıza yapan…

Tatillerini memleketlerinde geçirmek için özellikle İstanbul'dan yola çıkan çok rakamda sürücü, Anadolu Otoyolu'nun Düzce ve Bolu geçişlerinde yoğunluğa neden olmaya devam ediyor.

Bölgede zaman zaman arıza yapan taşıtlar da erişimi negatif etkiliyor. Rotada hakimiyetlerini artıran Karayolları ve polis ekipleri, arızalı taşıtları kısa vakitte kaldırarak trafiği gevşetmeye çalışıyor.

Anadolu Otoyolunda uzun araç kuyrukları oluştuDaha süratli ilerlemek için otobanın Bolu ve Yeniçağa gişelerinden D-100 kara yoluna çıkan sürücüler ise Bolu'dan Gerede'ye kadar yoğunluk oluşturdu. Rotadaki trafik, akıcı biçimde izlemeye devam ediyor.

: İlginize Sürükleyebilir Delta varyantı açıklaması... 'Bu artık onların salgını'Mağdurları çığ gibi gelişiyor: 'Tosuncuk' gibi kaçmadan yakalayınTaziye ziyaretinde infial yaratan anlar!

Özelikle Karadeniz şehirlerine gitmek isteyen tatilcilerin kullandığı Gerede-Karadeniz İletişim Yolu'nda da vasıta yoğunluğu yaşanıyor. Otobanın Dörtdivan gişelerinden itibaren başlayan yoğunluk, D-100 kara yolunun Horhor rampalarına kadar sürüyor.