Ankara-İstanbul arasına ekspres sefer konuyor

Ankara-İstanbul arasına ekspres sefer konuyor

Yüksek Süratli Tren ile Ankara-İstanbul arasına konulan ekspres seferler ile seyahat 25 dakika düşecek. Yalnızca Eskişehir ve Pendik'te YHT duracak.

Yüksek Süratli Tren hatlarında ilk ekspres sefer Ankara-İstanbul hattında yapıldı. Ekspres seferlerde tren yalnızca Eskişehir ve Pendik'te duracak, yolculuk 25 dakika daha kısa sürecek. Bayram tatili evvelinde YHT sefer rakamları da artırıldı.

Ankara-İstanbul hattında 'Ekspres Yüksek Süratli Tren' seferleri başladı. Bu sayede seyir zamanları kısalacak, tren yalnızca 2 noktada duracak.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber'in haberine göre, ekspres seferler ile takribî 25 dakikalık bir zaman kazanılacak. Ankara-İstanbul arası 3 saat 50 dakikaya düşecek.

Yüksek süratli trenler bugüne dek 57 milyon yolcu ağırladı.

Koronavirüs ihtiyatları kapsamında yüzde 50 yolcu kapasitesi ile hizmet veren YHT'de kısıtlamalar 1 Temmuz'da kaldırıldı.

BAYRAM TATİLİ EVVELİ SEFERLER ARTIRILDI

Kurban Bayramı tatili evveli günlük sefer rakamı 26'dan 36'ya çıkarıldı.

Yolcuların, Kurban Bayramı tatili yarıyılında seyahat tasarılamalarını evvelden yapabilmeleri için de adım atıldı.

Gidiş-dönüş biletlerinin aynı anda alabilmesi için tüm süratli tren seferleri 31 Temmuz'a kadar olacak biçimde satışa açıldı.

: İlginize Sürükleyebilir Yeniden binlerce bireyi dolandırdılar! Markette reyoncuydu Ferrari aldı!Bu nasıl aile! Bir defa daha gündemdeler... Bir cinayet daha...Tüm yapıtlarıyla ses getiren Dr. Budayıcıoğlu Hürriyet'te...

Borsada kolay harekât ve düşük komite için tıklayın