Ankara'da dehşete düşüren kaza

Ankara'da dehşete düşüren kaza

ANKARA'da, 5 vasıtanın karıştığı zincirleme kazada ikiye dağılınan arabanın Ahmet Bekaroğlu hayatını yitirdi, 10 birey de yaralandı.

Kaza, saat 16.00 sıralarında, Ankara- Kırıkkale yolunun Lalahan mevkisinde alana geldi. Ankara istikametine giden Ahmet Bekaroğlu idaresindeki araba, aynı güzergahtaki arabaya çarptı. Arabalar, savrulup, karşı şeride geçerek, 3 arabayla daha çarpıştı. Zincirleme kazada Ahmet Bekaroğlu'nun arabayı ortadan ikiye bölündü. Bekaroğlu, kaza yerinde yaşamını kaybederken, değişik vasıtalarda bulunan 10 birey de yaralandı. Yaralılar, ihbarla gelen sağlık misyonlularınca kaza yerinde yapılan ilk müdahalelerinin ardından sağlık araçlarıyla Ankara Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ahmet Bekaroğlu'nun cansız vücudu da kaza yerinde yapılan analizden sonra Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Kaza sebebiyle Ankara ve Kırıkkale güzergahında uzun vasıta kuyruğu oluştu. Taşıtların kaldırılması ve yolun arınılmasının ardından erişim, yine sıradana döndü.

: İlginize Sürükleyebilir Su Baskın trajedisinde fantastik anlar... Türk çiftin vefat kalım savaşı!Yeni bir kâbus mu? Dünyayı huzursuz eden gelişme...Bugün binlerce vasıta giriş yapınca belde vasıta trafiğine kapatıldı