Ankara'da hastanedeki bıçaklı saldırıda yeni gelişme! Nedeni belli oldu

Ankara'da hastanedeki bıçaklı saldırıda yeni gelişme! Nedeni belli oldu

Ankara'da Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu 65 odasında anestezi teknikeri Hakkı K. 27 tarafından bıçaklanmıştı. Hakkı K. ifadesinde Muammer Zeki Şahnaoğlu'nu bıçaklama…

Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde anestezi teknikeri Hakkı K., önceki gün sağlık kurumu müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu'nu odasına girerek, bıçakladı. Ağır yaralanan Şahnaoğlu, acil serviste şehirk müdahalesinden sonra operasyon edilerek, yoğun bakıma alındı. Hücumu gerçekleştiren Hakkı K. ise polis tarafından gözaltına alındı. İfadesinde, pandemi yarıyılında çalışmak istemesine karşın yönetimsel izne sevk edildiğini, iş başı yaptıktan sonra da sağlık kurumu müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu tarafından başka bir serviste görevlendirildiğini, bu atama sebebiyle kendisini bıçakladığını söylediği belirtildi. Hakkı K., emniyetteki operasyonlarının ardından beğenk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ankarada hastanedeki bıçaklı saldırıda yeni gelişme Nedeni belli oldu

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Karın, kasık ve surat bölgesinden bıçaklanan Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu'nun yoğun bakımda hayati tehlikesi devam ediyor. Şahnaoğlu'nun Kocaeli Üniversitesi'nde misyon yapan kızı Özge Keçeci, DHA'ya konuştu. Sağlık Kurumu bahçesinde umutla babasının yoğun bakımdan çıkmasını bekleyen Özge Keçeci, babasının yoğun bakımda yaşam savaşı verdiğini belirtti. Özge Keçeci, 23 yıldır sağlık kurumunda çalışan babasının emekliliğine 6 ay kaldığını söyledi. Babasının çok iyi bir insan olduğunu, personel tarafından beğenildiğini ve böyle bir olay yaşanmasından dolayı yeis duyduklarını ifade etti.

'BABAM ONUN GENÇLİĞİ İÇİN ÜZÜLÜR'

Çok trajik olduğunu anlatan Özge Keçeci, "6 ay sonra emekli olacaktı. Doktorlar tarafından gidişatı yakından takip ediliyor. Şu an yoğun bakımda. Gözlerini açmasını bekliyoruz. Allahın İzniyle babam iyi olacak ve vazifesine geri dönecek. Babam çok iyi bir insandı. Çocuklarını dahi bir kere kırmış bir insan değil ki bir başkasını kırsın. Kime sorarsanız mesele inanın babam için herkes aynı şeyi söyleyecektir. Babam kimseyi kırmadı, kıramaz. O çocuğu da Allah ıslah etsin diyorum, onun da anne ve babası var. Dünyanın en iyi kalpli insanıydı. Kendi arkadaşlarımızdan birinin böyle bir şey yapması canımızı acıttı. Bu pandemi yarıyılında bu kadar etkin çalışan sağlık çalışanı babam ve karşısında bu olayı gerçekleştiren yeniden bir sağlık çalışanı. Babam şayet yoğun bakımdan çıkabilirse ve iyileşirse kendisini bu hale getiren çocuğun gençliği için üzülür" diye konuştu.

: Alakanızı Çekebilir Sihirk felaket: 1300 kişi kayıp!Melih Bulu neden misyondan alındı? Aldığım kulis bilgisi şöyle...Delta tüm tasarıları bozdu! Yasaklar geri döndü

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Ktümörleri için Bigpara