Ankara'da şoke eden görüntü! Acımasızca dövdü, sosyal medyada tepki yağdı

Ankara'da şoke eden görüntü! Acımasızca dövdü, sosyal medyada tepki yağdı

Ankara'da bir alışveriş merkezinin lokanta bölümünde bir kadının yanındaki 5-6 yaşlarındaki çocuğu dövdüğü anlar görüntülendi. Kadın, çocuğun ağlamasını duyup kendisini uyaranlara da hakaret…

Olay, evvelki gün Etimesgut kazasındaki ALIŞVERİŞ MERKEZİ katında bulunan lokantada oldu. Kadın, iddiaya göre yanında yemek yemeyen çocuğa reaksiyon gösterdi. Kadın, 5-6 yaşlarındaki çocuğa vurup, saçından çekerek darbetti. Olayı gören yurttaşlar, çocuğun ağlaması üzerine kadına ikazda bulundu. Ancak kadın yurttaşlara reaksiyon göstererek çocuğa hakaret etmeye devam etti. Kadının, çocuğu darbetmesi cep telefonu ile görüntülendi. Sosyal medyada da paylaşılan görüntü reaksiyon çekti.

'ÇOCUĞUN ACIDAN ÇIĞLIK ATTIĞINI GÖRDÜM'

Olay esnasında ALIŞVERİŞ MERKEZİ'de bulunan A.S. isimli görgü şahidi, "Biz uzak bir köşede oturuyorduk. Bir müddet sonra çocuğun çığlık seslerini duyduk ve o tarafa gittik. O sırada bir kadının çocuğa şiddetli bir şekilde tokat attığını, çocuğun ise acıdan çığlık attığını gördüm. Daha sonra bizim oturduğumuz yerin çaprazına oturdular. Orada tekrar çocuğa bağırıp ve hakaretler etmeye devam etti. Bunun üzerine yanımda oturan bir kadınla beraber kendisinin yanına gittik ve ikazda bulunduk. Lakin kadın bize de hakaret ederek, 'Ben eğitimciyim, benim ne çektiğimi bilmiyorsunuz. Bu çocuk hasta, yemek yiyip ilaç içmesi gerekli: fakat sabahtan bu yana hiçbir şey yemiyor' diye konuştu. Daha sonra biz kendi masamıza geçtik. Kadın o sırada çocuğa tekrar hakaret edince telefonumla o anları kayıt altına aldım. Bir süre sonra da kadın çocukla oradan ayrıldı" ifadelerini kullandı.