Annesi haber alamayınca evine koştu! Kahreden not

Annesi haber alamayınca evine koştu! Kahreden not

Antalya’nın Alanya ilçesinde, eşinden ayrı yaşayan Çiğdem Ö. 37, bir müddettir kendisinden haber alamayınca konuta gelen annesi tarafından ölü bulundu. Çiğdem Ö.’nün, "Gaz sarih, elektriği açmayın,…

Alanya’nın Mahmutlar Semtinde oturan Çiğdem Ö.den bir müddettir haber alamayan annesi hakimiyet etmek için saat 15.30 sıralarında evine gitti. İçeri giren anne, Çiğdem Ö.yü hareketsiz uyurken buldu. Annenin vaziyeti bildirmesiyle vaka yerine jandarma ve sıhhat takımları geldi. Takımlar yaptıkları tahlilde Çiğdem Ö.nün hayatını yitirdiğini tanımladı.

'GAZ SARİH, ELEKTRİĞİ AÇMAYIN, SİGARA KULLANMAYIN'

Çiğdem Ö.’nün cansız vücudu jandarma ve savcılık analizinin ardından Alanya Belediyesi morguna kaldırıldı. Çiğdem Ö.nün cenazesinin koronavirüs testinin ardından otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Müessesesine sevk edileceği bilindi. Çiğdem Ö.nün eşinden ayrı yaşadığı ve bir çocuğu olduğu bilindi. İntihar ettiği değerlendirilen Çiğdem Ö.’nün, "Gaz sarih, elektriği açmayın, sigara, telefon vs. kullanmayın" yazılı anekdot vazgeçtiği ileri sürüldü. Vakayla alakalı başlatılan soruşturma sürüyor.