Antalya'da akılalmaz olay! 'Kardeşimizden boşan' diyerek eniştesini öldüresiye dövdüler

Antalya'da akılalmaz olay! 'Kardeşimizden boşan' diyerek eniştesini öldüresiye dövdüler

Antalya'da Mehmet ve Ahmet U. kardeşler, kız kardeşlerinden boşanmasını istedikleri enişteleri Ahmet Asrav'ı 36, 40 dakika süresince hırpaladı. Başına demir sandalye, klavye ve sırça şişeyle…

Kepez ilçesinde yaşayan 5 yıldır konutlu olan Emine ve Ahmet Asrav çifti arasında geçen haftalarda münazara çıtı. Emine Asrav'ın ailesi, münakaşayı bilince çiftin boşanmasını istedi. Asrav çifti ise boşanmak istemediklerini söyledi. Geçen hafta Emine Asrav'ı arayan abileri, "Son kararın nedir?" diye sordu. Emine Asrav ise boşanmak istemediğini söyleyince abiler Mehmet U. ve Ahmet U., Ahmet Asrav'ın dükkanına gitti. İş yerine girer girmez Asrav'a saldıran kardeşler, tezgahın üzerinden sıçrayıp, yumruk atmaya başladı. Ardından demir sandalyeyi alan 2 şahıs, Asrav'a vurmaya başladı. İtiş Kakış sırasında sırça kolonya şişesini alan Mehmet U. ve Ahmet U., Asrav'ın başına vurarak yaraladı. Ardından dükkanındaki bilgisayarın klavyesiyle vurmaya başlayan saldırganlar, son olarak Asrav'ın boynundan sırtına kaynar su döktü.


Antalyada akılalmaz olay Kardeşimizden boşan diyerek eniştesini öldüresiye dövdüler

ANNE VE BABASI DA YARALANDI

İhbar üzerine dükkanına gelen polis, vakaya müdahale etti. Mehmet ve Ahmet U. kardeşler, hücumdan haberdar olup dükkanına gelen Asrav'ın anne ve babasının motosikletine de tekme attı. Anne ve baba Asrav motosikletten düşerek hafif yaralandı. Yaralanan Ahmet Asrav ihbar üzerine hadise yerine gelen sağlık görevlilerince yapılan ilk müdahalesinin ardından sağlık kurumuna kaldırıldı. Saldırganlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Mehmet ve Ahmet U., ifadelerinin ardından hür vazgeçildi.


Antalyada akılalmaz olay Kardeşimizden boşan diyerek eniştesini öldüresiye dövdüler

'BOŞANMAMIZ İÇİN ZORLAMIŞLAR'

Eşiyle geçen hafta ufak münazara yaşadıklarını söyleyen Ahmet Asrav, "Eşimin ailesi onu boşanmamız için zorlamış. Eşim de boşanmayacağını söyleyince abiyi arıyor ve 'Son kararın nedir' diye soruyor. Eşim boşanmak istemediğini söylüyor. Sonrasında beni arayarak tehdit ettiler. Eşimle bu vaziyeti konuştuktan 10 dakika sonra dükkanda alıcıyla ilgilenirken, içeri girdiler. 'Abi durun' demeye kalmadı, saldırmaya başladılar" dedi.

'40-45 DAKİKA DAYAK YEDİM'

Saldırganların hür kalmasına tepki gösteren Asrav, "40-45 dakika kadar dayak yedim. Üstüme kaynar su döküldü, kafamı yardılar. Ben de eşimi aradım 'Her yerim kan gel' diye. Eşim de anne ve babamı arayarak dükkanı bastıklarını söylemiş. Dışarıda polisler varken anne ve babamın olduğu motosiklete tekme atarak yolun ortasına düşürüyorlar. Onlar da yaralandı. Sıkıntılılıktan kaynaklı dışarı çıkamıyorum. Bunlara karşın kişiler yalnızca ifade verip hür vazgeçildiler" diye konuştu.

Mehmet U. ve Ahmet U.'nun Asrav'a saldırdığı anlar, dükkanının güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

Antalyada akılalmaz olay Kardeşimizden boşan diyerek eniştesini öldüresiye dövdüler