Antalya'da baba ve oğlunun kahreden ölümü! Yan yan toprağa verildiler

Antalya'da baba ve oğlunun kahreden ölümü! Yan yan toprağa verildiler

Antalya’nın Akseki ilçesinde kazada yaşamını kaybeden polis memuru İsa Karadine 34 ve oğlu Emir Karadine 5, memleketleri Çorum’da yan yana toprağa verildi.

Antalya'nın Akseki ilçesinde dün 2 arabanın çarpışması neticeyi polis memuru İsa Karadine kaza yerinde, oğlu Emir ise kaldırıldığı Manavgat Devlet Sağlık Kurumu’nde yaşamını kaybetti.

Baba ve oğlunun cenazeleri, memleketleri Çorum'a getirildi. Sungurlu Ulu Camisi'nde kılınan cenaze namazına; Karadine ailesi ile yakınlarının yanı gizeme Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da katıldı.Antalyada baba ve oğlunun kahreden ölümü Yan yan toprağa verildiler
Baba ile oğlunun cenazeleri, öğle müddeti kılınan namazın ardından Büyük İncesu köyü kabirliğinde yan yana toprağa verildi.

: İlginize Sürükleyebilir Su Baskın faciasında mucizevi anlar... Türk çiftin vefat kalım savaşı!Yeni bir kâbus mu? Dünyayı huzursuz eden gelişme...Bugün binlerce vasıta giriş yapınca belde vasıta trafiğine kapatıldı