Antalya'da denizde kaybolan ve 3 gündür aranan turistin son görüntüsü

Antalya'da denizde kaybolan ve 3 gündür aranan turistin son görüntüsü

Antalya'nın Kemer ilçesi, Çıralı mevkisinde suya düşen çantasını almaya çalışırken akıntıya kapılıp kaybolan kadın turisti kara, deniz ve havadan arama çalışması 3'üncü gününde devam etti. Kadının suda

Tatil için Kemer'e gelen ve ismi bilinemeyen kadın turist, sırtında taşıdığı iki çanta ile cumartesi günü saat 12.00 sıralarında Çıralı sahiline geldi. Nehir yatağının deniz ile buluştuğu noktadan Olimpos'a geçmek isteyen turistin çantalarından biri suya düştü. Çantasını almak isteyen kadın, akıntıyla sarihe çekildi. Etraftakilerden dayanak isteyen kadını görenler, dalgalar sebebiyle müdahale edemedi. Kadın gözden kaybolurken, çantası kısa zaman sonra karaya vurdu.

Antalyada denizde kaybolan ve 3 gündür aranan turistin son görüntüsü

Kadının bulunmasına müteveccih çalışmalar 3'üncü gününde devam etti. Bölgede Sahil Güvenlik arama kurtarma ve hakimiyet botları, 6 şahsiyet dalış timi, 2 dron takımı, kara timi, insansız su altı gözlem taşıtı ROV ve Tekirova Jandarma Karakol Komutanlığı takımlarının arama çalışmasında kadının izine tesadüfülmedi.

Antalyada denizde kaybolan ve 3 gündür aranan turistin son görüntüsü

Kadının suda kaybolmadan evvelki son görüntüleri bir dükkanının güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde turisti kadının sırtına ve önüne astığı çantalarla dükkanının önünden yürüyerek geçmesi yer alıyor.