Antalya’da korkunç olay! Bahçede insan kafatası bulundu

Antalya’da korkunç olay! Bahçede insan kafatası bulundu

Antalya’da evinin yan tarafında bulunan bahçede temizlik yapan Bayram Özkan, insan kafatası buldu.

Muratpaşa kazası Güzeloba Semti’nde yer alan müstakil evinin yan tarafında bulunan bahçede temizlik yapan Bayram Özkan, yerde bir gördüğü cisme yaklaştı. Gördüğü cismin insan kafatası olduğunu fark eden Özkan, vaziyeti hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Kısa müddette polis ve olay yeri inceleme ekipleri gönderildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın hemen peşinden bahçede bulunan kafatası incelenmek üzere Antalya Adli Tıp Müessesenine, oradan da Antalya Kriminal Polis Laboratuvar Müdürlüğü’ne götürülerek incelemeye alınacak.

Ekiplerin ilk yaptığı incelemede insana kafatasının 5-10 senelik olduğu belirlendi. Diğer taraftan polis ekipleri, bahçede kafatası dışında insana ait kemik olup olmadığını da araştırırken, rastgele bir kemiğe rastlamadı.

’TEMİZLİK YAPARKEN BULDUM’

Müstakil evinin yan tarafındaki bahçede insan kafatası bulan Bayram Özkan, "Bahçe biraz düzensizdi, fare ve böcekler gelmesin diye temizlik yaparken kafatası buldum ve hemen polis ekiplerini aradım. Önceden böyle bir şey başıma gelmemişti, ilk defa yaşıyorum ve çok şaşkınım. 400-500 metre ileride bir kabirlik var orayla alakalı olabilir diye düşünüyorum" diye konuştu.

Antalya’da korkunç olay Bahçede insan kafatası bulundu