Antalya'da sinsice takip etti! Yakalanınca meydan dayağı yedi

Antalya'da sinsice takip etti! Yakalanınca meydan dayağı yedi

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 2 genç kızı uzun müddet takip ederek arkalarından videolarını sürüklediği mazeretiyle bir gencin müdahale ettiği kuşkulu, yurttaşlar tarafından vurulup polise teslim edildi.

Hadise, akşam saat 21.30 sıralarında Alt Hisar Semti Hisar Sokağı’nde alana geldi. Bir genç, motosikletiyle seyir halindeyken genç kızların arttaki kişinin telefonla aralıksız çekim yaptığını fark etti. Bunun üzerine genç, kişinin kızları takip ederek onları videoya aldığından emin olduktan sonra müdahalede bulundu. Gencin müdahalesinin ardından vaziyeti fark eden kızlar fobiyle haykırırken, etraftaki yurttaşlar kuşkulu kişinin üzerine yürüdü. Kuşkulunun yurttaşlar tarafından linç edilmesini ise hadise yerine gelen polis ekipleri engelledi.

Adının A.E. olduğu bildirilen kuşkulu, hadise yerinde kendisine saldıranlara bir yanılgı yaptığını, bir daha böyle bir şey yapmayacağını söyledi. Kişinin götürüldüğü Manavgat Emniyet Müdürlüğü Şelale Polis Karakolu'nda da kabahatini kabul ettiği ve telefonunda genç kızlara ait görüntülerin çıktığı bildirildi. Görüntüsü çekilen genç kızlardan birisi babasıyla beraber karakola giderek şikayette bulunurken, vaziyeti fark ederek müdahalede bulunan genç de karakolda şahit olarak ifade verdi.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

41 yaşındaki kuşkulu A.E.’nin genç kızların arttan gelerek telefonuyla görüntülerini sürüklemesi ve gencin motosikletiyle takip etme anları sokak üzerinde bulunan dükkanının güvenlik kamerasına yansıdı. A.E., savcılık direktifiyle hür vazgeçildi.

Antalyada sinsice takip etti Yakalanınca meydan dayağı yedi