Antalya'da tam kapanma yoğunluğu! Trafik kilitlendi, kilometrelerce kuyruk oluştu

Antalya'da tam kapanma yoğunluğu! Trafik kilitlendi, kilometrelerce kuyruk oluştu

Antalya'da bütün kapanmanın 5'inci günündeki teftiş sebebiyle kmlerce taşıt kuyruğu oluştu. Teftişten kaçan bazı sürücülerin vasıtalarıyla geri geri gittiği görüldü. Sahil bandında da atlı polislerle…

Koronavirüs önlemleri kapmasında, ülke genelinde 17 gün uygulanacak bütün kapanmanın 5'inci gününde, Antalya'da hakimiyetler sıklaştırıldı. Cadde ve sokaklarda polis ekipleri tarafından oluşturulan noktalarda, taşıtlardaki bireyler ile yayaların izin evraklarına bakıldı. Kentin ana yollarından olan Sabancı Bulvarı'nda çift taraflı kurulan hakimiyet noktasında da taşıtlardaki bireylerin evrakları hakimiyet edildi. Bu sırada yol boyu uzun taşıt kuyruğu oluştu. Teftişe girmek istemeyen bazı sürücüler ise vasıtalarıyla geri geri gidip, başka sokaklara yöneldi.

Antalyada tam kapanma yoğunluğu Trafik kilitlendi, kilometrelerce kuyruk oluştu

Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili ise yeniden turistlere kaldı. Kısıtlamadan muaf turistler, sıcak havayı denize girerek ve güneşlenerek değerlendirdi. Sahilin üstündeki yolda ise polis ekipleri, vasıtaları durdurarak, hakimiyet etti. Sahil bandında da atlı polisler, yürüyüş yapan ve oturan bireylerin kimliğine ve evraklarına baktı. Sahilde oturan Hasan A.'ya, atlı polis ekibinin ihtarlarına karşın maskesini takmayınca para cezası uygulandı.

Antalyada tam kapanma yoğunluğu Trafik kilitlendi, kilometrelerce kuyruk oluştu

İçişleri Bakanlığından tam kapanma süreciyle ilgili bir duyuru dahaİçişleri Bakanlığı'ndan bütün kapanma süreciyle alakalı bir ilan daha!