Arda Güler, Fenerbahçe'den ayrılan Mesut Özil'e veda etti

Arda Güler, Fenerbahçe'den ayrılan Mesut Özil'e veda etti

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler, ekiple kontratını feshederek Başakşehir'e transfer olan Mesut Özil'e veda iletiyi paylaştı.

Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Arda Güler, Sarı-lacivertli kulüple kontratını feshedip Başakşehir'e 1+1 senelik imza atan Mesut Özil'e veda iletiyi paylaştı.

Arda Güler veda iletisinde; "Genç bir futbolcu olarak başıma gelen en hoş şeylerden birisi idolüm olarak gördüğüm insanla tanışıp, ağabey kardeş gibi olup, ondan bir şeyler bilebilmekti. Bana kattığın her şey için teşekkürler, seninle tanışmak benim için büyük bir bahttı. Yolun hep sarih olsun ağabey..." ifadelerini kullandı.

MESUT ÖZİL: FENERBAHÇE İLE ALAKALI KONUŞMAK İSTEMİYORUM

Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil, Başakşehir'e imza merasiminde Fenerbahçe ile alakalı şu ifadeleri kullanmıştı:

Süreç çok süratli büyüdü. Fenerbahçe ile konuştuk anlaştık, sonra burayla konuştuk anlaştık. Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe her zaman kalbimde olacak. Onlara zaferler diliyorum. Fenerbahçe ile ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. O mevzu kapandı. Camia çok büyük destek verdi, hala da veriyor. Teşekkür ederim. Futbolda bunlar da oluyor. Süreç istediğiniz gibi ilerlemiyor. Bu da böyle oldu. Başakşehir'e mutlu olmaya geldim, Fenerbahçe'de bu kısmeti bulamadım. Bir Fenerbahçeli olarak, Fenerbahçe haricinde yalnızca bir kulübe gidebilirdim. O da Başakşehir'di. Tepkiler oldukça pozitif. En büyük hayalim Fenerbahçe'de oynamaktı. Sonu istediğimiz gibi bitmedi.

ACUN ILICALI'NIN MESUT'A VEDASI

İngiltere Championship takımı Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'den parçalayan ve Başakşehir'e imza atan Mesut Özil için bir paylaşımda bulundu.

Ilıcalı paylaşımında; "Seni Fenerbahçe formasıyla görmek çok ama çok hoştu. Senin futbolunu yine İstanbul’da izleyebilecek olmak avuntum oldu. Dünyada faal en iyi birkaç 10 numaradan birisin benim için. Coşkuyla futbolunu bekliyorum. Büyük zaferlerin devam etsin hoş insan." ifadelerini kullandı.