Arkadaş kavgası kanlı bitti: 2 ölü, 1 yaralı

Arkadaş kavgası kanlı bitti: 2 ölü, 1 yaralı

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, içki alan dost grubu arasında çıkan münazarada, C.U. tarafından ateşlenen silahtan çıkan kurşunlarla başından vurulan Ahmet Çetin 35 ve Kemal Sönmez 26 hayatını yitirdi, Feyyaz

Vaka, saat 20.30 sıralarında Sarıçalı Semti Çayyolu mevkisinde alana geldi. İddiaya göre, beraber içki alan C.U. ile Ahmet Çetin Kemal Sönmez ve Feyyaz Bulut arasında henüz meçhul sebeple kavga çıktı. C.U., münazaranın gelişmesi üzerine silahla ateş edip, Ahmet Çetin ve Kemal Sönmez’i başından, Feyyaz Bulut’u da kolundan vurdu. C.U. vaka yerinden kaçarken, etraftakilerin ihbarı üzenine bölgeye sağlık ve jandarma takımı sevk edildi. Yaralılar, sağlık takımlarınca ola yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan gidişatı ağır olan Ahmet Çetin ve Kemal Sönmez, hekimlerin tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Kolundan vurulan Feyyaz Bulut’un ise sağlık gidişatının iyi olduğu belirtildi.

Öte yandan, hadiseyi dinleyen Çetin ve Sönmez’in yakınları sağlık kurumuna akın etti. Çetin ve Sönmez’in vefat haberini alan yakınları, sağlık kurumu önünde asap krizi geçirdi. Takımlar, vakadan sonra kaçan cinayet kuşkulusu C.U.’nun tutulması için çalışma başlattı. Vakayla alakalı başlatılan soruşturma sürdürülüyor.