Arnavutköy'de akılalmaz eğlence! Görüntüleri sosyal medyada paylaştılar

Arnavutköy'de akılalmaz eğlence! Görüntüleri sosyal medyada paylaştılar

Arnavutköy'de site bahçesinde 18 yaşından miniklerin olduğu gruptaki bir birey, eline aldığı kediyi havaya fırlattı. Kedinin yere düşmesini izleyerek eğlenen gruptakiler, sürükledikleri görüntüleri sosyal

Vaka, Karaburun Mahallesi'nde site bahçesinde iki gün evvel akşam saatlerinde yaşandı. Yaşları 18'den minik bir grup, eğlenmek için kediye işkence etti. Gruptakilerden M.A. eline aldığı kediyi havaya fırlattı. Kedinin yere düşmesini izleyerek eğlenen gruptakiler, o anları cep telefonu kamerasına kaydolup, görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. Görüntüleri görerek tepki gösterenlerin ihbarı ve Arnavutköy İlçe Tarım Müdürlüğü takımlarının şikayeti üzerine Karaburun'da nezaretine alınan M.A.'nın Durusu Karakol Komutanlığı'nda ifadesi alındı. M.A. ifadesinin ardından özgür vazgeçildi.

"BU BİR ÖDÜN"

Site serinkanlıyı Rüstem Çelik, "Bu bir ödün. Buradaki tam çocukları tanıyorum ama o çocuğu tanımıyorum. Muhtemelen davetli olarak buraya gelmiştir. Sitenin içerisindeki bireyler kedileri çok beğeniyor ve onlarla beraber yaşıyor. Bu bir ödün" dedi.

"ÖYLE BİR CÜMBÜŞ OLUR MU"

Semtli Yunus Akar ise, "Bu vahşet, bu aileden kaynaklı. Ailede mesele yoksa, çocuk yapmaz bunu. Karaburun'da böyle bir şey olduğu için ben üzüldüm. Böyle bir cümbüş olur mu, çok yazık" diye konuştu.