Arnavutköy'de kadınların polisten kurtulmak için tepki çeken yöntemi!

Arnavutköy'de kadınların polisten kurtulmak için tepki çeken yöntemi!

Arnavutköy'de işyerinden hırsızlık yaptığı öne sürülen 2 bayan, polise teslim olmamak için olmadık şeyler sınadı. Cadde ortasında üzerindeki giysileri çıkaran ve idrarını yapan bayanlar uzun…

Arnavutköy'de iki bayan yanında bulunan çocukla mağazadan cep telefonu çaldı. İhbar üzerine vaka yerine polis sevk edildi. Kısa zamanda bayanların bulunduğu sokağa gelen polis ekipleri, aralarında kız çocuğunun da bulunduğu kuşkuluları polis merkezine götürmek istedi. Polisleri görünce bir anda üzerindeki giysileri çıkaran bayanlar, etraftakilerin afallamış bakışları arasında caddeye tuvaletlerini yaptı. Bayanlar, ellerindeki idrarı polislere atmaya başladı.

Arnavutköyde polisten kurtulmak için tepki çeken yöntem

CEZAEVİNE SEVK EDİLDİ

Hırsızlık kuşkulusu bayanlar, vaka yerine gelen bayan polislerin müdahalesiyle nezaretine alınarak Arnavutköy Yavuz Selim Polis Merkezine götürüldü. Buradaki ifadelerinin ardından Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne sevk edilen kuşkulular duruşmaya çıkarıldı. Çiğdem M. ve Ceylan M., dükkanından hırsızlık kabahatini işlemekten hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

2 SENE EVVEL TELEFONUNU ÇALAN BAYANLARI TANIDI

Hapsedilen bayanların 2 sene evvel dükkanından 13 bin liralık telefon çaldığını belirten İrfan Alkan, "Caddede yürürken bir anda bu bayanları gördüm. Suratlarını hemen tanıdım. Bir zaman takip ettim. Bir markete girip orada da hırsızlık yaptılar. Sonra polisi arayıp vaziyeti bildirdim. Sağ olsun takımlar hemen geldi ancak bayanlar polisleri görünce soyunup caddenin ortasında pislik yapmaya başladılar. Bayan polisler olmadığı için, polis dostlar bayanlara değemedi. Bir zaman onların peşinden yürüdüler. Bayan polislerin gelişi ile ancak nezaretine alınabildiler" dedi.