Arnavutköy'de panik anları! Alevler tüm çatıyı sardı

Arnavutköy'de panik anları! Alevler tüm çatıyı sardı

Arnavutköy'de içinde bir çok tekstil şirketine ait fabrikanın bulunduğu 4 katlı bir binanın çatısında gece saatlerinde henüz bilinmez bir sebeple yangın çıktı. Alevler rüzgarında tesiriyle tüm çatıyı

Yangın Arnavutköy, Hadımköy Mahallesi'nde saat 01.00 çıktı. Edinilen bilgiye göre, Dr. Mithat Martı Sokağı üzerinde bulunan ve içinde bir hayli tekstil şirketine ait fabrikanın bulunduğu binanın çatısında henüz bilinmez bir sebeple yangın çıktı. Rüzgarın da tesiriyle alevler kısa müddette tüm çatıyı sardı. Etraftaki yurttaşlar vaziyeti hemen itfaiye, polis ve sağlık takımlarına haber verdi. İstanbul'un bir hayli ilçesinden destek olarak gelen itfaiye takımları yangına 4 koldan müdahale etti. Polis ekipleri hadise yerinde geniş çaplı temkin alırken, sağlık takımlarının da hazır beklediği görüldü. Yangını söndürmek için itfaiye takımlarının çalışmaları devam ediyor.

Arnavutköyde panik anları Alevler tüm çatıyı sardı

ALEVLER HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Yangının çıktığı binadan yükselen alevler DHA drone kamerası ile havadan da görüntülendi. Görüntüler de binanın çatısının alev alev yandığı görülürken, itfaiye takımlarının da müdahale ettiği görülüyor.