Arto ile Serkan Kaya yeniden mahkemelik oldu

Arto ile Serkan Kaya yeniden mahkemelik oldu

Arto ile Serkan Kaya yine duruşmalık oldu. Serkan Kaya, aynı düğünde sahne aldığı Arto’nun kendisine hakaret ettiğini öne sürerek 20 bin liralık tazminat davası açmıştı.

Kaya, Arto’nun “Serkan Kaya, yaşamım sahne bil biraz. Hiçbir b.ka yaramıyorsun. Çıktın buraya böyle diyor; ‘şeylerinizi takın’. Neyimizi takacağız?” diyerek kendisini aşağıladığını ve ufak düşürdüğünü öne sürmüştü.

‘UFAK DÜŞÜRDÜ’

Dava devam ederken, Arto da gerçek kendisinin hakarete maruz kaldığını iddia ederek karşı dava açtı. Dava arzuhalinde şöyle denildi:

“Serkan Kaya, organizasyonun ardından Instagram üzerinden ‘Arto mudur, zırto mudur şebek geri zihinli’ biçiminde bir açıklama yapmıştır. Bu açıklamaları sebebiyle Arto, cemiyetin gözü önünde ufak düşürülmüş, karakter hakları hamleye uğramıştır. Bu sebeple 10 bin liralık manevi tazminatın Serkan Kaya’dan tahsilini istiyoruz.”

İstanbul Asliye Hukuk Duruşması’nde görülen davanın ilk mahkemesinde her iki tarafı da avukatları temsil etti. Tarafların barış olmaması üzerine duruşma, bir sonraki celsede şahitlerin dinlenmesi için mahkemeyi erteledi.

Gözden KaçmasınArto yıllar sonra Sevda Demirel, Hande Ataizi kavgasının iç yüzünü anlattı#ARTO#SEVDA DEMİRELArto seneler sonra Sevda Demirel, Hande Ataizi müzakeresinin iç suratını anlattıHürriyet LogoHürriyet.com.tr