Aşı karşıtları ordu kurup saldırıya hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandı!

Aşı karşıtları ordu kurup saldırıya hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandı!

Son iki yıldır yaşamlarımızın üzerine kâbus gibi çöken koronavirüs salgını geçen sene kullanılmaya başlanan Kovid-19 aşılarıyla beraber hakimiyet altına alınabilmişti. Ancak dünyanın dört bir yanında

Koronavirüs salgını için hali hazırda elimizde bulunan en tesirli silah olan Kovid-19 aşıları tüm dünyada uygulanmaya devam ediyor ve başta sağlık çalışanları olmak üzere cemiyetin sağlık vaziyeti tehlikeli olan fertlerini ve sırayla da hepimizi ağır hastalık ve vefat ihtimaline gözetiyor.

Öte yandan yeniden dünyanın dört bir yanında aşı karşıtı gruplar ve teşkilatlanmalar giderek gelişiyor. Koronavirüs aşılarının emin olmadığını ve devletlerin yurttaşlarına aşıyı dayatmasının yanlış olduğunu düşünen bu bireyler şovlar ve protesto eylemleri tertip ederek aşı yaptırmayanlara uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasını arz ediyor.

İngiliz medyasının ortaya çıkardığı ve binlerce abonesinin olduğu bilinen aşı karşıtı bir grupsa emelleri ve yaptıkları akılalmaz hazırlıklarla dünya gündemine bomba gibi düştü. Daily Mail gazetesinin bir muhabirinin kimliğini saklayarak aralarına sızdığı grup, bir gruptan çok bir 'ordu'yu anımsıyor ve hükümeti hedef alan hücumlar tasarlıyor!

Gözden KaçmasınAşı karşıtı bir sağlık personeli sahte kolla aşı yaptırmaya kalkıştıAşı karşıtı bir sağlık personeli sahte kolla aşı yaptırmaya kalkıştıHaberi Görüntüle

Aşı karşıtları ordu kurup saldırıya hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandı

"AŞI MERKEZLERİNİ, MEKTEPLERİ VE KONSEYLERİ HEDEF ALMALIYIZ."

Daha Önceki askerlerin de aralarında bulunduğu ve suratlarca şahsa kavga et eğitimi verdiği aşı karşıtı grup 'Alfa Erkekler Topluluğu' hükümeti hedef alan hücumları tasarlıyor.

Daily Mail gazetesinden bir muhabirin içlerine sızdığı grupta ordudan ufalamış ya da emekli olmuş bireyler hükümete açılması tasarlanan savaş için abonelere ordudakilere benzeyen askeri kavga et eğitimi veriyor.

İletileşme uygulaması Telegram'da yedi binden fazla abonesi olan grubun 100 şahsiyet bir parçası ise savaş eğitimlerine katılıyor.

Aşı karşıtları ordu kurup saldırıya hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandı Aşı karşıtlarına askeri kavga et eğitimi veren daha önceki askerlerden biri

'Alfa Erkekler Topluluğu'nun kıdemli azaları bu askeri eğitimleri ve kavga et idmanlarını atletik faaliyetler diyerek reddetse ve bunların emelinin savaş olmadığını söylese de ortaya çıkan resimler, iddiaları görenleri korkuya düşürecek oranda değişik bir likeni yaratıyor.

Aşı merkezlerini, mektepleri, polisleri ve daha bir hayli kamu vazifelisini hedef olarak tanımlayan bu vahim ordu İngiltere'nin Staffordshire bölgesinde bir parkta eğitim veriyor. Bu grup yalnızca aşı karşıtı olan ve protesto eylemlerine katılan 'ılımlı' aşı karşıtlarını da hafife alıyor ve sanki onlarla dalga geçiyor. Alfa Erkekler Birliği, azalarına dolaysız olarak kick boks gibi kavga et sporları eğitimi verip dolaysız müdahaleye hazır hale getirmek istediklerini söylüyor.

Aşı karşıtları ordu kurup saldırıya hazırlanıyor... Kan donduran görüntüler yayınlandı

Daily Mail muhabirine küresel bir savaş yürüttüklerini söyleyen grup azaları bağış toplayarak konutta eğitim için öğretmenler yakalıyor ve çocukların mekteplerde aşılanmalarının da önüne geçmeye çalışıyor.

Gözden KaçmasınSon dakika: Deltacron paniği... DSÖ uzmanı son noktayı koyduSon dakika: Deltacron paniği... DSÖ uzmanı son noktayı koydu!Haberi Görüntüle