Aşkın Tarifi 1. bölüme damga vuran yakınlaşma... Aşkın Tarifi 2. yeni bölüm fragmanı ve ilk bölümde yaşananlar

Aşkın Tarifi 1. bölüme damga vuran yakınlaşma... Aşkın Tarifi 2. yeni bölüm fragmanı ve ilk bölümde yaşananlar

Aşkın Tarifi 1. kısım full izle ekranı internet platformundan ulaşıma açıldı. Kanal D’nin üretimini NTC Medya- Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, 7 Haziran Pazartesi günü ilk kısmı ile ekrana gelen…

Aşkın Tarifi 2. yeni kısım fragmanı ilk kısmın hemen ardından yayınlandı. 7 Haziran'da Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşkın Tarifi dizisinin ilk kısmı izleyenlerden bütün anekdot aldı. Dizinin ilk kısmında Naz ve Fırat'ın yakınlaşması dikkat toplarken Dr. Aşk,'ın neler yapacağı da merak mevzusu oldu. Aşkın Tarifi 1. kısmı alttaki ekrandan sürekli olarak izleyebilirsiniz.

AŞKIN TARİFİ 2. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

Aşkın Tarifi 2. Kısım Fragmanı yayında! Fırat'ın Naz'ın dudaklarına kondurduğu sürpriz öpücük büyük yankı uyandırıyor! Dr. Aşk bu vaziyeti görmezden gelmeye kalksa da Fırat'ın emelini denetlemeden edemiyor. Naz ise bir anda yaşamına giren bu adamın rüzgarına kapılıyor. Fırat, Naz'ı etkilemeyi muvaffak olabilecek mi? Dr. Aşk'tan intikamını bu biçimde alabilecek mi?

AŞKIN TARİFİ 1. KISIMDA NELER OLDU?

Fırat, Gaziantepli bir kebap ustasıdır. İstanbul’un mütevazı bir semtindeki dükkanlarında, teyzesi ve arkadaşlarıyla beraber çalışır. Fırat’ın, sıcak ve hoş dünyası, nişanlısının kendisini düğün gününde terk etmesiyle yerle bir olur. Kızdı mı, gözü hiçbir şey görmeyen Fırat, sanki çıldırır. Nişanlısının neden kendisine bunu yaptığını sorgularken, karşısına bir ad çıkar; Taylan Günebakan şanı-öteki Hekim Aşk. Ekranların tanınan suratı, gündüz kuşağının bırakılmazı, ünlü yaşam koçu Taylan Günebakan, Fırat’ın artık ezeli düşmanı olur.

Fırat, bu adama aşk mevzusunda bir ders vermeden rahat etmeyecektir. Bunun için usuna gelen ilk ve en kestirme yol, Dr. Aşk’ın mutluluğunu bozmak olur. Bir kadının duygularıyla oynamayı kendisine yakıştıramasa da Dr. Aşk ona fazla bir kısmet vazgeçmemiştir. Fırat, tasarıyı için Dr. Aşk’ın sevgilisi Naz’a bir an evvel erişmek ister. İstanbul’un tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Naz Soyluer’in, yeni açtığı Fransız Lokanta’ı Fırat için en doğru adres olur. Geçmişte Fransız mutfağında çalışmış olan, kabiliyetli şef Fırat, hem özlediği bir dünyayla hem de hoşlar hoşu Naz’la bu lokantada toplanmış olacaktır. Ama Naz’a erişmek düşündüğü kadar kolay değildir.

Kendine göre ilkeleri, aşılmaz kaideleri ve bir dizi ön yargısı olan Naz Soyluer, bütün bir demir leydidir. Fırat, Naz’ın duvarlarını aşıp ona erişebilecek midir? Fırat gibi bir risk sevgilisi Naz’a yanaşırken Dr. Aşk, neler yapacak? Çok uslu bir kadın olan Naz, Fırat’ın asılda kim olduğunu kavrayacak mıdır? Fırat’ın oyunu daha sarihe mi çıkacaktır?