Avcılar'da hareketli dakikalar! Kadının çığlığını duyanlar polisi aradı  

Avcılar'da hareketli dakikalar! Kadının çığlığını duyanlar polisi aradı  

İstanbul Avcılar'da Suriyeli Hüseyin İbrahim, beraber yaşadığı Iraklı kadını vurduktan sonra balkondan sıçrayarak intihar etmek istedi. Kapı kırılarak girildi, İbrahim nezaretine alındı.

Merkez Mahallesi'ndeki 5 katlı bir binanın en üst katından kadın çığlıkları geldiğini dinleyenler, polisi aradı. İhbar üzerine adrese çok rakamda polis ekibi sevk edildi. Ancak kapı açılmadı. Bu sırada İbrahim, balkona çıkarak demir fobiliklerden bir bacağını sarkıttı. Bunun üzerine Avcılar İtfaiyesi'nden destek istendi.

Gelen itfaiye takımı, kapıyı kırdı. İçeri giren polis, eli kan içinde olan Suriye tebaalı Hüseyin İbrahim'i nezaretine aldı. İbrahim'in hırpaladığı 3 çocuk annesi Iraklı Epilepsi Sami Al Nasran da kurtarıldı.

Avcılarda hareketli dakikalar Kadının çığlığını duyanlar polisi aradıAl Nasran, beraber yaşadığı İbrahim'in kıskançlık sebebiyle çıkan münazarada kendisini hırpaladığını söyledi. Hüseyin İbrahim'in elindeki kesiğin ise balkon sırçasına yumruk atmasıyla oluştuğu tanımlandı. Al Nasran ifadesi alınmak üzere 3 çocuğu ile beraber Avcılar Polis Merkezi Aile İçi Kadına Karşı Şiddet Ofis Amirliği'ne götürüldü.

Avcılarda hareketli dakikalar Kadının çığlığını duyanlar polisi aradı